Komentari na vest

Div iz Šapca zapevao sevdalinku usred Toronta, ali je domaćin zaslužio istorijski bod

Leukemija

pre 9 dana

Bosna igrala ekstra nadigrala Kanadu 100% Šteta što nisu izdržali do kraja i uzeli tri boda

Valentina Kolar

pre 11 dana

Bosna igrala ekstra nadigrala Kanadu 100% Šteta što nisu izdržali do kraja i uzeli tri boda
u

u jeee

pre 11 dana

Bogdanovic je pajac koji svojim recnikom zabavlja gledaoce, inace daleko je on od strucnjaka vec je to vise neki kafanski govor uz poneku casicu vise. Treba da povede racuna iako on nije novinar ili trener.
K

Kvibej

pre 12 dana

Koliko paćenika majko mila. Imate tu čast da gledate na SP najstariju drzavu Balkana. Oni koji se nisu plasirali mogu pratiti zvijezde granda. Ups i tamo Bosanci odnose pobjede. Pozz za sve normalne Srbijance preko Drine.
T

Tsog

pre 12 dana

Mislim sve ok komentar, ali to "najstariju drzavu balkana"... gde to nadje? U kojim svetskim-evropskim knjigama? Da li vas stvarno to uce? Ti si, otprilike, na nivou ovih koji se ku.če i zive od toga ko vozi bolji i veci auto...
J

Ja gost

pre 8 dana

Ko tebi ispra mozak bivši Srbine. Bosna je geografski pojam. A nacija je kasnije nastala zahvaljujuci njenom rodonačelniku Benjaminu Kalaju. Srbi su narod nastali nakon velike seobe Srba koji su se podelili. Jedni otisli na Zapad i to su Lužički Srbi a drugi dosli na Balkan. Tu su se mešali sa starosedeocima ali obzirom da ih je bilo mnogo vise nametnuli su svoj jezik i kulturu. Kasnije su od Srba nastale druge nacija a među njima i Bošnjaci. To su ti Srbi vecinski a manjim delom Hrvati koji su primili islam nakon dolaska osmanlija. Ne znam na koju drzavu mislis?
Ј

Јужњак

pre 12 dana

жути фесови вештачка држава.. конвертити....штета за Канаду
k

kojke

pre 12 dana

Otac Jove Lukića je Mitar Lukić,koji je prvo bio legenda Slobode iz Tuzle.Mitar je bio u timu sjajne ekipe iz Tuzle, koja je iznedrila sjajne igrače i oni su bili strah i trepet za jugoslovenske velikane tog doba.Posle toga je igrao za Trabzon i za još neke poznate ekipe.Usled ratnih dešavanja bio je prinuđen da napusti svoje ognjište i da se preseli u Šabac.Tu je postao gradska legenda,ali nije baš živeo u uslovima koji priliče velikanu tog kalibra.Uslovi u kojima je živeo nisu bili adekvatni ,za njega i njegovu porodicu ,kako bi mogli normalno da funkcionišu.

patr0_

pre 12 dana

Po meni su oni bili favoriti, kakva bre Kanada, ocekivao sam pobedu al dobro bod je bod
I

Irac66

pre 12 dana

Bosna nista nije pokazala. Na kraju imali srece. Kanada ipak dosta kvalitetnija ekipa.
S

Slaviša Trifunović

pre 12 dana

Kanađani nisu opravdali ulogu favorita,razočarali su.
r

radivoj123

pre 12 dana

Gledao sam tekmu,Bosna je dosta dobro stojala takticki.Bod je dobar kapital za nastavak prvenstva.

Uskekruske

pre 12 dana

Dobra igra domacina
S

Staniša Žugić

pre 12 dana

Da je Demirovic ono pogodio mogli su komotno tada da "ubiju" utakmicu, ovako su Kanadjinama bespotrebno ostavili prostora
S

Staniša Žugić

pre 12 dana

Uz svo postovanje za nase sportove i sportiste ali moram da priznam da je fudbal jedini pravi sport
D

Djape45||

pre 12 dana

Toliko mržnje prema Srbima sa tribina i u fudbalu a i na košarci i onda svi jednako slave gol Srbina, malo licemerno ali dobro komšije, nek ste nam živi i zdravi.
@

@Djape45

pre 12 dana

Dobro su i zlatni kakvi ste bili prema njima

Milos Kostic

pre 12 dana

Bosna nije imala srece

Nikola Pilipovic

pre 12 dana

Steta nisu mogli vise igraci bih, videlo se da nece izdrzati do kraja

Meda74

pre 12 dana

Mnogo su se igrači Bosne povukli i go je visio u vazduhu.
D

Dragan 82

pre 12 dana

Kaze se "gol"ako mislite na pogodak u fudbalu.
d

dottore7

pre 12 dana

Tko je go visio u vazduhu ?
L

Lusiliu

pre 12 dana

Ove prve utakmice ,sramotni nivo,trce ljudi ko muve bez glave,nigde krstenog igraca,poteza,profesionalci koji treniraju 8-15 svaki dan i to je to....vidis onaj demirovicev prijem lopte sve je jasno,slomi utakmicu...
A

Astoria

pre 12 dana

Tanki su Bosanci, iako navijam za njih na ovom SP. Imaju tu srčanost koja nama nedostaje, zbog nje su se i plasirali na ovo takmičenje. Nema tu nekog kvaliteta, da budemo iskreni, ali ako pobede Katar i izvuku nekim čudom protiv Švajcaraca remi, eto njih dalje.
N

Neretva

pre 12 dana

Nemamo mi kome dokazivati državotvornost, Bosna je bila i biće. Zemlja dobrih ljudi, neopterećenih konfesijama. Momci se bore, ne gledaju kako se ko zove. Tebi preostaje samo da gledaš tu "sklepanu" državu i lupetas komentare. Ugodna noć.
C

Cccc

pre 12 dana

Stvarno mi je žao što Kanadjani ne uspjese zabit I drugi a bilo je šansi.
a

akibg

pre 12 dana

Srbija ce pobesti nikolimu na mos unoverse i tamo ima sansu da osvoji jer zivi u njujorku koji je najveci promoter tog takmicenja plus lepa je zna dosta ljudi ima lobi,jks humanitarna da bude i eto vrha,tea vrv sl godine na evrosong,novak ce imati sansu da osvoji wimbledon,odbojkasi odbojsksice rasturaju u ligi nacija tako ce i na ep,rukometasi imaju put do cetvrtfinala,kosarkasice ce otici na ep a tamo mogu i do medalje,fudbalerke mozda isto odu kroz baraz realno ni ne treba nam fudbal kad svenovo imamo.Pvi iz Bosne ,Hrvatske, i ostalih zemalja mogu da sanjaju mi smo sportska velesila🇷🇸🇷🇸
C

Ceba23

pre 12 dana

nisu nesto bili iskreno
T

Tatjana91

pre 12 dana

Ma nisu nista zasluzili
A

Amin_

pre 12 dana

Čitam komentare Srba na forumu pa predpostavljam da bi i Bosnjaci navijali za Srbiju. Nešto iz repertoara onoga sto smo čuli kada su naši kosarkasi gostovali u Sarajevu
D

Dex12

pre 12 dana

Jovo Lukić iz Šapca igra za Bosnu. Kaže još novinar sa arene napred komšije. E Srbijo ko sve hoda po tvojoj zemlji dobro da još i postojiš

Mateja Klincov

pre 12 dana

Ubiše ih kanađani ovo je vrh rezultat...
v

vldblk9a

pre 12 dana

Jedni ne znaju, drugi ne umeju. I tako u svim dosadasnjim utakmicama. Ovo sa 48 timova, teski promasaj. Vecina utakmica po grupama ce biti teski hrkljus, bukvalno kazna za oci.
a

aki2244

pre 12 dana

Uz svo postovanje za nase sportove i sportiste ali moram da priznam da je fudbal jedini pravi sport i bkv nista sto su nasi osvajali ne vredi upola kao fudbal bas mi je zao sto nema nas.Bkv za medalju ili trofej na sp ili ep bi dao sve sportske uspehe
H

Hunter4417

pre 12 dana

Zasto je fudbal bolji od ostalih sportova? Kompleksniji sigurno nije...
F

Flaki

pre 12 dana

Hunter4417@ Pojam za sve sportove zajedno i daleko kompleksniji.
Танки су били баш

Amir Tuzlic

pre 12 dana

Očekivano da uzmu bod dobro su prošli kako su igrali pred kraj utakmice srećno u nastavku prvenstva ima šanse da se prodje grupa .
M

Mihajlo3

pre 12 dana

bosanci nista nisu pokazali večeras, ali dobro imaju tu sreću koju mi nemamo nikad na svetskom
B

Besmislena Analiza

pre 12 dana

Navijao sam za Bosnu ali isto tako se nervirao njihovoj nemoci da bilo sta urade na ovom mecu, poprilicno indisponirana ekipa, srcanoscu su ipak donekle da kazes zasluzili ovaj bod. Od Katara su kvalitetniji, sa Svajcarskom ce tesko izaci na kraj. Da je Demirovic ono pogodio mogli su komotno tada da "ubiju" utakmicu, ovako su Kanadjinama bespotrebno ostavili prostora, prepustili im posed i zaista gol je visio u vazduhu. Da je Kanada pobedila ne bi bilo nezasluzeno svakako, pitam se sta bi bilo da je jos Dejvis mogao da igra, pa unistio bi ih po boku...Barbarez kao da je od Piksija prepisivao, ovaj pecinski fudbal ne prolazi nigde vise...
D

DZG Rudes

pre 12 dana

Pa i nije bas besmisleni komentar. Mislim da ce ih Svicarci sve pojesti za dorucak.

jovan1111

pre 12 dana

Zasluzen remi mada bi voleo da si bosanci dobili
S

Slaviša Trifunović

pre 12 dana

"Bosanci" nacionalnost ne postoji.

maxmell1881

pre 12 dana

svaka cast nema sta
P

Predrag Petrovic

pre 12 dana

ogroman je neresen rezultat na kraju bosna nista posebno nije pokazala osim onog gola
hrabro su odigrali, zasluzen bod
D

Dragan 82

pre 12 dana

Sta znaci hrabro odigrali,branili se svo vreme jedva drzali glavu iznad vode,sta je tacno bilo hrabro
2

23% teritorije

pre 12 dana

Jedva se spasli da ne izgube od Kanade pred kraj kad je bilo 1-1 morali da igraju Bunker protiv Kanade do kraja da bi se spasli!
N

Napred protektorat

pre 12 dana

Nepotrebno loženje oko jedne sklepane kvazi države... kaže njihov selektor da im političari napišu tekst himne, toliko o državotvornosti

djole.

pre 12 dana

Ovi na Areni "strucni konsultanti" brate mili kao da je Bosna igrala protiv tima sveta a ne protiv jedne Kanade.Mislim svaka cast ali toliki hvalospevi.

Martin Usainovic

pre 12 dana

Bravo za BiH odlična. Partija
L

Ludilo mozga

pre 12 dana

S obzirom na igru Bosanci mogu da pevaju:"Ko bi reko cuda da se dese, pa da Bosna jedan bod odnese".Ako ne poprave igru izgleda da ce pevati "Put me zove moram poći..."

Semir88

pre 12 dana

Ne videsmo niti jednu smislenu akciju na ove prve tri utakmice prvenstva. Čisto trčanje bez mozga.
D

DZG Rudes

pre 12 dana

Donekle. Ovi Juznoafrikanci su neke siledzije, veze s nogometom nemaju.

Sijanda Ksulu

pre 12 dana

Sjajna utakmica bravo bre
a

aki2244

pre 12 dana

Uz svo postovanje za nase sportove i sportiste ali moram da priznam da je fudbal jedini pravi sport i bkv nista sto su nasi osvajali ne vredi upola kao fudbal bas mi je zao sto nema nas.Bkv za medalju ili trofej na sp ili ep bi dao sve sportske uspehe
1

1981

pre 12 dana

Bravo braco tako se igra za reprezentaciju, i kad si limitiran gines, a ne ko nasi menadzerski igraci
D

DZG Rudes

pre 12 dana

Btw, obavezno pogledajte na Youtube zadnji podcast 'Loptacki', epizoda "Da li je fudbalerima stalo do Srbije", 47 minuta, fenomenalan komentar, prakticki doktoktorska disertacija. Ovoliko iskrenosti ja vec dugo nisam cuo.
ma oni su srećni što su tamo, a ovi domaćini..
M

Messi GOAT

pre 12 dana

Kanada daleko bolja.Dosta srece za BIH.U Kanadi igra dosta igraca iz MLS Lige.Svi su brzi ,jaki i snazni.A sada u mecu Amerika - Paragvaj sledi pravi fudbal jer tu u jednom i drugom timu igra preko 20 igraca iz MLS Lige poput: Ojeda,Blackmon, Berthaler,Cubas,Almiron...MLS najjaca liga sveta.VAMOS
@

@

pre 12 dana

AHAHAHAHAHA znaci u jednom momentu najbolja liga sveta je bila i francuska? 😂 decko ti nisi nikako dobar u vugla
@

@

pre 12 dana

Kako brat lupa sam sebi pluseve 😂
D

Dex12

pre 12 dana

Ko drži ovog Bogdanovića na tv? Takav primitivac da nam svima soli pamet, pravi nas budalama i još raspire mržnju. Srbija pobjedi Austriju 2-0 a lik se sprda sa našim igračima a posebno sa Vlahovicem . Sada priča kako je Bosna odigrala super? Odigrala super tako da ih dobre vile nisu nosale primili bi 5 komada. Znamo alijasu da navijaš za svoje ali nemoj da vredjas i ponizavas i to na televiziji ne tvoje države
@

@

pre 12 dana

Zato smo razbili Albaniju i Englesku.

filipdjuk11

pre 12 dana

kanada je zasluzila pobedu ali na kraju i jedni i drugi treba da budu zadovoljni rezultatatom
f

fosna

pre 12 dana

0 olimpijskih medalja 0 svetskih medalja 0 evropskih medalja

Leukemija

pre 12 dana

Realan rezultat,Bosna osim gola apsolutno nista nije pokazala,Kanadjani napadali ali slabo je to ocigledan nedostatak kvaliteta

Aleks2001

pre 12 dana

Svaka casy bosni na postignutim golom medjutim i kanada je imala veliku srecu onim golom
W

Walldorf

pre 12 dana

Kanada se ispromašivala za sve pare. Bolja su ekipa i zaslužili su pobedu, no, ne možeš pobediti ako ne koristiš gol prilike. Šteta..
s

srka

pre 12 dana

Svi su u nekom strahu, grču. Ljudi se na terenu ponašaju kao da je pitanje života i smrti. Fudbal je samo igra. Nema razloga za paniku i anksioznost. Pružite nam malo uživanja. Ako se ovako bude igralo čitavo prvenstvo, ma bolje gledati Slagalicu.
J

Jka

pre 12 dana

Objasnio si brat..ubiše emociju u fudbalu.Realno ja vise pamtim 99 derbi i makazice Krupnikovica nego tipa ko je osvojio Evropsko..
c

crnilaufer

pre 12 dana

Steta sto nije uspela da sacuva pobedu do kraja. Borile su se komsije lavovski i da su pobedili ne bi bilo ne zasluzeno ni malo.
Brazil osvaja ovo prvenstvo...
B

Brko iz Asvela

pre 12 dana

Zahvaljujući Kanadi, ova utakmica je zaslužila prelaznu ocenu, Bosna je pokazala da je i pored povoljnog rezultata zalutala na Svetsko prvenstvo, kao i mnoge reprezentacije, uostalom. Prosto je neverovatno, kako se i Bosna sa ovim fudbalerima i plasirala na Svetsko prvenstvo. Univezitatea Kluž, Štutgart, Plzenj, Astana, Brondbi, PSV, Atalanta, Sasuolo, Šalke, Benfika, Sent Pauli (prva postava),Jagelonija, Jang Bojs, Pafos(rezerve)- to su klubovi gde nastupaju njihovi fudbaleri. Naši fudbaleri igraju u respektabilnim klubovima - Juventus, Juventus, Torino, PAOK, Fulam, Sevilja, Salzburg, Milan, Notingem Forest, Fenerbahče, Al-Itihad ( to su klubovi reprezentativaca koji su počeli utakmicu na Vembliju), i nisu mogli ni u baraž, jer su razmažene zvezde i koriste reprezentativne termine za odmor od klupskih obaveza. I nama su posle krivi Piksi, Paunović ili neko treći. Jednostavno, naši fudbaleri su jedini krivci za srozavanje ugleda reprezentacije. Da oni igraju kako treba, svi drugi problemi oko reprezentacije bili bi zaboravljeni.
U

Uf druze..

pre 12 dana

Zbog takvih kao ti, ljudi ocekuju prolaz grupe na velikim takmicenjima. Ilic ne igra u Torinu, Terzic ne igra u Salcburgu, ostali (osim mozda Vlahovica) nisu glavni igraci u svojim klubovima. Kada imas tim sastavljen od 5tog do 8mog igaca po kvalitetu u klubovima na sredini tabele (Fulam, Sevilja, Forest), i u prvom timu ti igra tri igraca van liga 5tica (Rusija, Arabija, itd..) onda jeste do trenera i srece.. BiH je sklepala tim sa naturalizovanim igracima iz Nemacke, Austrije i Hrvatske, koji nisu prosli njihovu razvojnu skolu. Uz par talenata iz njihove lige koji su izronili iz proseka i dosli do liga petica, i dobrog trenera nadomestili su nedostatke svog saveza. Na zalost, nasi su samo Samardzica privoleli u poslednjih 8 godina (uz Svilara koga su posle oterali), i onda ti je reprezentacija ogledalo razvoja mladih igraca kroz domace lige, tj. rada FSSa koji bi to trebalo da prati. Nasi igraju kako znaju i umeju, na zalost ne znaju bolje..
D

Djape45||

pre 12 dana

Pa Bosna po imenima realno nema neki kvalitet, ali da su zalutali nisu. Jednostavno proširenje takmičenja je njima i ostalima dalo veće šanse za plasman, a oni su za razliku od ostalih te šanse iskoristili. Jeste se Italija samoubila u Zenici ali trebao je neko sa druge strane da to iskoristi. Izgarali ljudi, preorali teren i zasluženo otišli na svetsko.
F

Fanste933

pre 12 dana

bilo je tesko svakako samo delovalo je jednostavno
B

Bosno moja

pre 12 dana

jabuko u cvetu, dobice te i Svajcarska i Katar, i onda nece vise da lutas po svetu.
e

ej čovjek

pre 12 dana

je slučajno rodjen i Šapcu nema veza sa Šapcom.Otac Mitar mu je iz Gradačca a odrastao je u Doboju i Modriči
I

Igorzv

pre 12 dana

Mislim da je Bosna ovde zadovoljna sa 1 bodom. Utakmica na momente zanimljiva, puno prekida, bez konkrenih napada i jedni i drugi.

Saša Stanivuk

pre 12 dana

Jović je trebao da igra do kraja, Demirović ih koštao pobede s onim amaterskim pokušajem kad je imao zicer..
B

Bosnia

pre 12 dana

Kako srbija sa tuljumbama
N

Natalii29

pre 12 dana

dele pobedu svi jer jedan bez drugog ne ife
Najrealniji rezultat,ovakvom igrom Bosna nece daleko.
B

Brundo

pre 12 dana

Kanada srećnija posle boda jer je jurila rezultat i dosta se ispromašivala.Sa tri boda BiH bi bila blizu plasmana dalje jer i trećeplasirane reprezentacije idu dalje.Ne sve već 8 od 12.

Ivan L

pre 12 dana

Bosna jako limitirana reprezentacija. Protiv Kanade su izgledali kao da igraju protiv Brazila. Jedan, dva igraca tu imaju neki kvalitet. Taj mali Esmir, koji se danas nije video, jer su ga ovi tukli, ali ako si pravi igrac moras da znas i protiv toga da igras.
d

dottore7

pre 12 dana

Bosna sad dobije Katar i prolazi grupu kao treća, a ako izvuče bod od Švice može i kao prva ili druga.
A

Aarigato

pre 12 dana

Pozdrav za najvecu silu s balkans da Zelenotrskih otoka!
Č

Čipuljići pobeđuju

pre 12 dana

Žao mi Bosne što nije dobila jer je i naš predsednik poreklom iz Bosne.
С

Сале

pre 12 dana

Јово Лукић рођен у Шабцу,одрастао у Модричи.

meda rashord mar

pre 12 dana

Domacin zasluzijo pobedu iako u ekipi imaju sve krivake koji ne znaju da sutnu loptu nemaju osecaj za loptu sa 0 tehikom, ovi bosanci sram ih bilo, kao babe neke igrajz taktila 0, golman nabo igraca sva sreca nije bio penal, katic ispred linije, kolasinac pogadja precku iz sanse kanade, ovog sapcanina slucejno pogodila lopta u glavu, sa daviesom bi ovo kanada izgurala do kraja do pobede...ove pauze za pijenje vode nesto naj gore u fudbalu u sred utakmice u sred dominacije prekidaju da piju vodu hahahahahahah boze majke mi moje hvala bogu i ne gledam ove maneke nase, bosanci su talicni, ovi nasi baksuzi bi i na kraju izgubil
S

Sofronije Jr.

pre 12 dana

Jezivo si nepismen.

gajo krusica

pre 12 dana

Dobar bod za Bosnu, Demirovic ne moze Vola da ubode. Uz pobedu protiv Katara idu sigurno bar kao treci, ali ni Svica nije nista posebno.
0

0070

pre 12 dana

Zato su vas šiptari naučili kako se igra fudbal

Arijan Favas

pre 12 dana

Bila je dobra utakmica. Bosanci bi ih dobili, da se igralo bilo gde drugde, tojest, da Kanada nije bila domacin. Jesu bili Kanadjani malo bolji, jer je Barbarez prepisao maltene Piksijevu taktiku. Mnogo povlacenja u odbranu, treneri sa ovih prostora, osim Dalica, imaju neki grc i strah kad se igra SP i EP.

Noki71

pre 12 dana

Bojažljivo i sa jedne i sa druge strane,loša utakmica.
F

Futsalista

pre 12 dana

Nije bio dobar tajming iznena Barbareza. Selektor izgubio dva boda.
T

Teodora77

pre 12 dana

lagano su mogli da dobiju slabu kanadu
M

Mucenje

pre 12 dana

Prvenstvo za sada opravdava ocekivanja - ocekicalo se brdo ocajnih meceva. Mozda 5 meceva grupne faze vredi gledati od 70+ koliko ih ima
o

oklagija

pre 12 dana

Sudar dve krs ekipe.
B

Bar Kohna

pre 12 dana

Ocekivano, BiH bolja u prvom, Kanada u drugom. Ja sam mislio igrati X, mada je moglo u oba slucaja da se prelomi i da obe ekipe dobiju, ovo je pravedan ishod. Ne znam zasto se daju kruti i ruzni komentari, kada su Kanada i BiH limitirane ekipe, sasvim su korektno odigrali. Tu je Svajcarska favorit, a Katar autsajder, ove dve realno mogu sa 4 boda dalje i tu ce i stati ako prodju. Bosni plasman ogoroman uspeh, Kanada kuci ne moze tek tako ispasti. Solidna tekma.
Z

Zvornikkkk

pre 12 dana

Mrzim bejha i mošnje
J

Jasno

pre 12 dana

Rade Bogdanović jednostavno pati što nije poturica, ovo je neviđeno
d

d. g.

pre 12 dana

Svaka čast Barbarezu kad je ovakav krš od tima odveo na sp. Oni nemaju tri vrhunska igrača. Lukić, Baždar, Šunjić...
B

Bunkerasi

pre 12 dana

Da su samo hteli Kanadjani bi ove pocepali sa 3-4 gola razlike! Glavna taktika bosnji parkiraj Autobus ispred gola i igraj bunker ceo mec..cirkus!
V

Vladica1983

pre 12 dana

Svaka čast braco bosanci
1

123345

pre 12 dana

Jel bošnjo rade klanjo po studiju?
n

nadrealnoo

pre 12 dana

Bosna uzela po sta je dosla, bod protiv Kanade, ide se na pobedu protiv Katara i drugi krug talmicenja, sto je za ovu ekipu vanvremnski uspeh! Koliko god ih gotivio, to se vidi da je jedna tanka ekipa, od koje je realno samo Djenaro Gatuzo mogao da ispadne. Ova Kanada takodje tanka ekipa, ali izgurase bod iako su ruku na srce bolji bili u igri .Jednostavno je, lako je igrati Barjaktarrvicu i ovom drugom mladom decku Alajbegovicu ili kako se zove, kad je stari vuk Edin Dzeko u spicu pa na iskustvo vuce dva igraca na sebe, kad oni treba da kreiraju to izgleda mrsavo!!! Sve u svemu dobar mec, realan rezultat, Bosna je dosla po ovo, uzela je to. Ide se dalje... Mec generacije imaju protiv Katara, pa ko bi bolje pozelio? Niko zaista...
2

23 %...

pre 12 dana

Samo laksi trening za Kanadu!
L

Luja

pre 12 dana

Kanađini zaslužili pobedu protiv ovih međeda. Valjanje po terenu, foliranje, vuku se ko prebijene babe od kada su slučajno utrefili onaj gol. Seljana iz Bosne.
m

mire09

pre 12 dana

Bosna katastrofa isto kao Juzna Afrika
B

Blok

pre 12 dana

BIH sredina katastrofa. Kanada domaćin ali suvi prosek. Bosna može da prođe ali malo jača ekipa će da ih rasturi.
G

Gost1991

pre 12 dana

Steta za Kanadu, zasluzili 3 boda! Bosna truba, krs tezak.
S

Stefy97

pre 12 dana

Apsolutno realan rezultat
E

Eureka

pre 12 dana

Bosna se iole drzala dok je imala snage, ali ocigledno i evidentno da je Kanada mnogo fizicki dominantnija, i da je veceras bod velik kao kuca. Imala je cak Bosna i sto postotnu sansu da opet povede, ali kada se sve sabere i oduzme...Kanada je bila kvalitetniji protivnik. Na kraju Srbin opet spasi Bosnu, i to zalutali...😄

Miloš Milovanović

pre 12 dana

Bolja Kanada ali zasluženo BiH uze bod...zamalo i tri

Milos Jokic

pre 12 dana

samo. bih napisao - dobri ste bili. samo napred braćo
a

aki2244

pre 12 dana

Srbija ce pobesti nikolimu na mos unoverse i tamo ima sansu da osvoji jer zivi u njujorku koji je najveci promoter tog takmicenja plus lepa je zna dosta ljudi ima lobi,jks humanitarna da bude i eto vrha,tea vrv sl godine na evrosong,novak ce imati sansu da osvoji wimbledon,odbojkasi odbojsksice rasturaju u ligi nacija tako ce i na ep,rukometasi imaju put do cetvrtfinala,kosarkasice ce otici na ep a tamo mogu i do medalje,fudbalerke mozda isto odu kroz baraz realno ni ne treba nam fudbal kad svenovo imamo.Pvi iz Bosne ,Hrvatske, i ostalih zemalja mogu da sanjaju mi smo sportska velesila🇷🇸🇷🇸
T

Tln

pre 12 dana

Auuuu brate....pa "Mesi Goat" je za tebe mala maca.
S

SrpskaSrbija

pre 12 dana

Kanada se sprdala sa ovima,da su malo jace zapeli pred kraj mogli su im posle izjednacenja dati jos 5 golova!
@

@

pre 12 dana

Kao nama meksiko?
B

Belgrano

pre 12 dana

Bosna izgledala kao Piksijeva Srbija (bedno) i opet uzela bod kao kucu. Kanada tragicna, ljudi se odbijaju od lopte.
Z

Zbaj

pre 12 dana

Koja tuga je ovo SP, zamislite grupu dje igraju ove dvije ocajne selekcije, ali tu nije kraj, pored ove dvije selekcije igra jos ocajniji Katar. Na SP treba da bude samo elita od reprezentacija makar u fudbalu. Drugo su ostali sportovi kao npr rukomet dje imate 4 selekcije iz Afrike od kojih jedna valja, ali eto makar ih je 4. Odje imamo slucaj da je bar 15 ekipa iz Evrope kvalitetnije nego 20 ekipa iz Amerike, Azije i Afrike, nije mi jasno cemu to...
a

aki2244

pre 12 dana

Srbija ce pobesti nikolimu na mos unoverse,tea vrv sl godine na evrosong,novak ce imati sansu da osvoji wimbledon,odbojkasi odbojsksice rasturaju u ligi nacija tako ce i na ep,rukometasi imaju put do cetvrtfinala,kosarkasice ce otici na ep a tamo mogu i do medalje,fudbalerke mozda isto odu kroz baraz realno ni ne treba nam fudbal kad svenovo imamo.Pvi iz Bosne ,Hrvatske, i ostalih zemalja mogu da sanjaju mi smo sportska velesila🇷🇸🇷🇸
V

Vart

pre 12 dana

Posten rezultat. Obe ekipe su imale podjednak broj velikih sansi i XGa. Bosna je pokazala da se nikog ne boji, sto je dobro za ovaj talentovan tim. Kanada je igracki jaca od njih i imaju ozbiljne igrace poput Dzonatana Dejvida i Alfonso Dejvisa. Kao sto bi Ameri u zargonu rekli igraci Who dont take no prisoners ( u prevodu koji ne uzmaju zarobljenike, u zargonu koji su uporni i borbeni).
.

..

pre 12 dana

Shodno ograničenom kvalitetu ove dve reprezentacije, ovo je bila dobra utakmica. Kanada napadački orijentisana, brzi su, žele da daju gol iako ne znaju puno posebno u završnici. Bosna i Hercegovina odbrana i pre svega odbrana a napred uvek uspeju da ukljucaju gol, nije slučajno da su ga dali u baražu Velsu i Italiji, u prijateljskoj Panami, večeras na SP Kanadi a da ni jednu od tih utakmica nisu izgubili, sve su završene 1:1, za tako skromnu reprezentaciju, dovoljno. Svakako mnogo brža utakmica nego ona sinoć Meksiko-Južna Afrika.

Nemanja Krsmanovic

pre 12 dana

Sjajan meč, najzanimljivija utakmica prvenstva
Bravo Šapčanine majstoree
G

GOST 510

pre 12 dana

Na jednoj strani Larin a na drugoj Baždar i jasno je bilo šta sledi.

Lalala

pre 12 dana

Al' sto ovi nasi tv strucnjaci predstavljaju Kanadjane kao neki fizicki veoma jak tim, ko' da su Zaneti i Sedorf licno...
I

Ihp9

pre 12 dana

Bravo Bosanci. Tako se gine za svoju zemlju. Sad satarite šipce
K

Kolz

pre 12 dana

Kanada je bila bolja, mogli su i do pobede. BiH ako ovako nastavi neće se naigrati. Generalno obe ekipe limitirane, protiv jačih ekipa nemaju šta tražiti.
S

Sabac boys

pre 12 dana

Gol Jove Lukica za istoriju neverovatno, Sabac je ponosan na naseg orla koju predstavlja nas kraj na World Cupu 2026...
O

Olyk

pre 12 dana

Realno gledajući BIH igra na doktorski način timsku odbranu ima tu i dosta sreće ali ne postoji mnogo ekipa koje mogu ovako dugo izdržati igrajući isključivo odbranu.
M

Mitrandir

pre 12 dana

Realan rezultat je bio otprilike 3-1 za Kanadu. Ova Bosna veze nema, jedino smo mi gori od njih možda.

Dr.Sasha Pavlovic

pre 12 dana

ko ih ....šta su ono beše pevali kada smo igrali košarku u Sarajevu a i tamo su otišli jer su imali nevidjenu sreću protiv žabara...
v

vaskepfc

pre 12 dana

Jovo je mladja verzija Dzeka, u vazduhu strasno dobar i koristi i najmanji prostor u sesnaestercu. Moze u buducnosti dosta da donese reprezentaciji
d

dadandadan

pre 12 dana

Od 60. Minute duša na nos izlazi Bosni, pa je li moguće da su toliko fizički nespremni. Morali su zabiti onu šansu za 2:0, ovako ih je čista kazna snašla. Katić strašna partija, moj motm.
B

Baća Espino

pre 12 dana

Autošovinistu Radeta Bogdanovića zabraniti na RTS-u. Čovek hvali očajnu igru ove Bosnu i taj isprdak je mnogo pokvaren čovek.
C

Clye

pre 12 dana

"Mnogo više sreće nego kvaliteta. Bosna je nakon gola stala, povukla se i čekala kraj utakmice. Kanada je bila bliža pobjedi, a da je Larin dobio više minuta, tri boda bi vjerovatno otišla na drugu stranu. Barbareza je od ozbiljne blamaže dijelila samo Larionova promašena prilika."
A

Ante081

pre 12 dana

Los nogomet jednih i drugih. Bosna vamo slavit bod kao kuću jer je zaslužila kanada uzet sva 3. A što se tiče reprezentacija defitnivno da, 48 reprezentacija nema smisla većina njih nemaju kvalitetu za ovakav jedan veliki događaj i treba vratiti 32 reprezentacije.

Vukelic David

pre 12 dana

bravo za bosnu svaka cast na remiju

PR RI

pre 12 dana

Domacin zasluzijo pobedu iako u ekipi imaju sve krivake koji ne znaju da sutnu loptu nemaju osecaj za loptu sa 0 tehikom, ovi bosanci sram ih bilo, kao babe neke igrajz taktila 0, golman nabo igraca sva sreca nije bio penal, katic ispred linije, kolasinac pogadja precku iz sanse kanade, ovog sapcanina slucejno pogodila lopta u glavu, sa daviesom bi ovo kanada izgurala do kraja do pobede...ove pauze za pijenje vode nesto naj gore u fudbalu u sred utakmice u sred dominacije prekidaju da piju vodu hahahahahahah boze majke mi moje hvala bogu i ne gledam ove maneke nase, bosanci su talicni, ovi nasi baksuzi bi i na kraju izgubili
U

Uzicanin

pre 12 dana

Ala ti lupetas gluposti ! Bosanci su mozda limitirana reprezentacija ,ali ginu na terenu ,za razliku od nasih papana !
E

Erector

pre 12 dana

Ajde pobijedice I Kanada valjda jednu, samo nastavi navijati jako kao i veceras.
S

SSAHHM

pre 12 dana

"Godzilla had a stroke reading this and fu**ing died!"
i

i am form bosnia

pre 12 dana

De mi reci kako srbija jel Vlahovic dao go,jel vam firer naso selektora.Provo naucite tuljumbe i ljumunadu da dobijete u Srbiji pa komentarisi bosni.Pusa i cao haha
J

Janaćko

pre 12 dana

Jezivo si nepismen.
c

cas

pre 12 dana

Da, a Bosna sto je bez Dzeke i Tabakovica, bukvalno dva glavna napadaca? To nista, jel? Pola ove djece igra prvo takmicenje, valja igrat pred 50 hiljada koliko vec gostujucih, mani te price i uzivaj. Da su bili bolji, pobjedili su, i onaj gol je usao na odbijanac od nogu Katica.
s

spiritus movens

pre 12 dana

Do sada najzanimljivija utakmica prvenstva. Barbarez pokazao staru boljku nasih trenera, povedes pa se povuces i igras na kontre. Kolasinac vredi za dvojicu u odbrani. Demirovic morao brze u onoj situaciji 1/1. Jovo Lukic odradio svoje, ali ga Barbarez nije smeo izvoditi. Tim pre sto Bazdar nije doprineo nikakvom boljitku igre u napadu svojim ulaskom u igru. Steta, ovo je Bosna i Heregovima mogla da dobije. Treba pohvaliti i Nikolu Vasiljeva koji je odbranio nekoliko zicera.
A

AlJovo

pre 12 dana

Je imao zuti karton nazalost a Bazdar je malo bolji u drzanju lopte. To su ja mislim jedina dva razloga

Usput

pre 12 dana

realno nema Barbarez ni opcije. Svaki igrač koji energetski padne,nema kvalitetnu zamenu.
S

Slsl

pre 12 dana

Druze, nije to provlacenje nego ti protivnik diktira tempo igre. Kanada je 2.poluvreme izasla puno agresivnije jer ima fizicki jace igrace i onda se moras braniti.
Y

Y

pre 12 dana

Ako ti je ovo bilo zanimljivije druže od J. Koreje i Češke onda si ti u jakom ofsajdu
m

metalika moj dobar

pre 12 dana

barbarez se povukao jos od zagrevanja, katastrofalna bosna i pitanje kako su uopste kvalifikovali
c

cv

pre 12 dana

ova bosna nema pojma provukli se igrali su na 0 0
С

Своју сестру

pre 12 dana

Ето наша Србија има појма.Имамо да финала и седаманаест полуфинала.Ко је Србија?Докле смо дошли?Какве нам главе играју?Ја би највише волио да ти идиоти поломе све ноге и да више не играју фудбалу.
6

666999

pre 12 dana

Како се зову навијачи Србије? Каучоси...
D

DraganKojic

pre 12 dana

Kako spavaju navijaci BiH ? Ko zaklani

Lalala

pre 12 dana

Nasem Lukicu svaka cast, ali potez Larina je kao od oldskul egzekutora!
R

Realicaaa

pre 12 dana

Imao srece realno sto je zakacila lopta onog Hrvata Katica, inace bi isla u golmana lopta...
d

dgw

pre 12 dana

kakav potez, napucao katica u nogu i zavrsila u golu?
W

Walldorf

pre 12 dana

Da je Larinu data šansa od starta 2/2, Kanada bi dobila utakmicu. Klasičan gol igrač. Šteta..
D

Djape45||

pre 12 dana

E čuj njih dvojicu, imao sreće napucao Katića. Sreću treba i zaslužiti, sjajna kretnja i praćenje ofsajda, pa u istom trenutku brilijantan prijem i okret i na sve to odličan volej koji nije mogao mnogo bolje zahvatiti. Jeste zakačila lopta Katića ali nekad je najbitnije uputiti šut a ona će sama pronaći put do mreže.
B

Baba Vanga

pre 12 dana

Dal ovo Piksi gleda🤣🤣🤣
N

Nezavisna Srpska

pre 12 dana

Piksi doktor fudbala za ove bosnje.
S

Sajosa

pre 12 dana

A jesi cuo Bogdanovica na RTS-u? Kaze vrhunska utakmica Bosne. Jel mozete da zamislite da mi ovako igramo sta bi pricao i koliko bi pljuvao. Ja ne znam ko to pusta i uhlebljava na drzavnoj televiziji. Covek siri govor mrznje, sudija je odma los citiram "jer je argentinac". Sramota za drzavnu televiziju koga drze tamo.
T

Teodul

pre 12 dana

Taj Rade Bogdanovic je jedna obična fukara. Umislio da je u BIh,pa hoce nama nešto da nametne
s

spiritus movens

pre 12 dana

Jedan od onih koji su svojim javnim nastupima narusili ambijent u nasem drzavnom timu, nakon cega je selekcija pocela da igra sve slabije i slabije. Hvali Paunovica koji gubi 5-1 od Meksika i kompromituje zemlju i nas fudbal, a blatio je Piksija koji nas je odvodio na velike turnire, gde smo igrali egal sa najboljim selekcijama sveta.
P

Pikaccc

pre 12 dana

Sa ovakvog igračima osrednjim vrhuska utakmica a mi sa Vlahovicem,SMS,Kosticem i celom tom ekipom nismo odigrali tako u Qataru razmisli malo sta pišeš plus na EP katastrofa a kao imamo neka imena od igrača,svaka Čast Bosni na ovakvoj igri.
П

Па...

pre 12 dana

...треба га питати да ли иде у Сарајево које толико воли 😂😂😂
J

Junker

pre 12 dana

On je tu da popuni poziciju barda Zive. Kao sto je Ziva pricao o Abubakaru i plavusama, 2 stopera buzdovana, tako danas Rade prica o Dembeleu i por*icima, o Ronaldu “frajer se vuce”, o tome kako ozenis pjevacicu i ostalo. To da rts pokaze kako su oni duhoviti…
C

Cirkus zvani rts

pre 12 dana

Presaltao se boske u sns i zato je tu,njihov recnik,nepismenost,a i stigao je i Solaka da pomene.
.

.....

pre 12 dana

Bruka i sramota koliko se on provaljuje. Nije mi jasno ako misli da je toliki strucnjak kako ga niko ne angazuje?! Ok, ovde mu aca ne da, ali kako ga ne zovnu svabe, slovenci, ovi iz bih... covjek lupa ko otvoren prozor i ovi ga dovedu na televeziju, a mjesto mu je pred prodavnicom
G

Glovoro

pre 12 dana

Veća sramota je ova država i taj rts od jednog klovna koji priča nebuloze. On je takav kakav je vredniji od rts-a
Л

Лазар

pre 12 dana

Као неутралан посматрач, заиста сматрам да је Раде Богдановић понижење за сваку тв која га угости. Толико је шупаљ, толико пун флоскула, такав популиста да га је непријатно гледати и слушати.
S

Srbin iz rs

pre 12 dana

ograđujemo se od komentara gospodina Bogdanovića
B

Brko iz Asvela

pre 12 dana

Ja zbog Radeta gledam utakmice na Areni. Inace, posle Kokeze, otkad je otisao, Rade je nesto najstrasnije sto se pojavilo u srpskom fudbalskom etru.
D

Depay

pre 12 dana

Covek diletant..Pljuje po Srbiji, a hvali Bosnu..Nek ide onda tamo, ne znam sta trazi u BG...I ko uopste njega shvata za ozbiljno, pa juce je izjavio da je sramota sto je Ronaldo na SP?! To kaze za jednog od najboljih ikada, jasno kakav je pajac..
@

@

pre 12 dana

Pa slusaj, ko sve gostuje na RTS i kako kazes siri mrznju, mislim da je on najmanji problem. Pre sam ga gotivio jer je ozbiljno shvatio ulogu analiticara i govorio sve kako jeste ali ovo sto sam cuo nakon utakmice mi je vise delovala kao da sede u kafani, videlo se po Vjetrovicu koliko mu je bilo neprijatno
H

Hidzuama

pre 12 dana

Demirovic i Bazdar ne bi dali gol ni Borcu iz Samca. Barbarez nije smio vaditi Jovu Lukica
m

mooh

pre 12 dana

mora zbog kompromisa
G

Gost1978

pre 12 dana

Kaze se luku jovica
B

Barbarez

pre 12 dana

Prepisao taktiku od piksija
b

bosna po igri

pre 12 dana

svakako nije zasluzila pobedu, Canada bolja Danas,,, mnogi CE zameriti na kvalitetu fudbala, setite se nasih , misli smo meceve Bez suta u okvir gola, jedan gol dat u Tri meca u grupi itd.
i

imali smo

pre 12 dana

meceve.,.bosna jos ima sanse proci grupi, treba trpati catar..
m

metalika moj dobar

pre 12 dana

smanjiti ligu ..haha kvalitet 0
D

Dejanii

pre 12 dana

Rodjen je u Šapcu, ali nije iz Šapca.😂😂😂😂 Ne lupajte gluposti , nego se prvo informisite ..
B

BozicNS

pre 12 dana

Rodjen je u Sapcu ali nije iz Sapca, gluplju izjavu nisam dugo cuo
D

Dejanii

pre 12 dana

Vjerovatno zato sto si sam to za koju stvar nisi čuo. Kaži mi genije kako ćeš onda da nazoveš onoga ko se rodi u brodu na Atlanskom okeanu pri putovanju iz Evropue u SAD? Jovo je iz Modrice i znam ga lično, zato znam da momak nije iz Šapca.
r

romano321

pre 12 dana

Dotični komentator sa Arene treba da bude proteran sa svih televizija zbog dugogodišnjeg pristrasnog navijanja za jedan klub i ovakvog radovanja gola Kanade
P

Pep

pre 12 dana

Bio sam najtalentovaniji za komentatora konkurisao ali me doticni komentator nije zaposlio jer nemam vezu a i jako se lose ponasao prema meni jako los covek pre svega

Leki

pre 12 dana

bukvalno brate
G

Gjubre

pre 12 dana

Slazem se gledam tekmu lik ko da prenosi operu
C

Cakanac

pre 12 dana

@Pep Ako si ovako pricao kao sto pises, bez tacke i zareza, nije pogrešio covek nista
A

Alexis9

pre 12 dana

Realan rezultat,Bosna osim gola apsolutno nista nije pokazala,Kanadjani napadali ali slabo je to ocigledan nedostatak kvaliteta
a

aki2244

pre 12 dana

E moji Bosanci da vam nije Srbina ne bi gola videli sto dokazuje evo sad kad gledam srpsku odbojku u ligi nacija da je Srbija za celu Jugu najveca sportska velesila
D

Dejanii

pre 12 dana

Ma bas smo velesila, ne znamo ni sami koliko imamo medalja. Fudbalska macija😂
N

Ne znam stvarno

pre 12 dana

Kako on ko Srbin moze uopste da igra za bih. Ja ne bih mogao kad bi me placali milion po utakmici
B

Brko

pre 12 dana

Šta bi tek bilo da reprezentacija Srbije puna srba nastupa na SP?

Nixaa

pre 12 dana

Jako los fudbal. Trebali su smanjiti broj reprezentacija a ne povecati
s

scqscq

pre 12 dana

bosna je svakako plasirala se na najtezi moguc nacin ikad, evropa je dobla samo 3 mjesta i to za ekipe koje kroz regularne kvalifikacije nisu prosle, dok bosna jeste. bosni je sad najteze bilo jer su imali 2 utakmice baraza, dok je uvijek bilo dvije. po meni su trebali povecati evropske na jos 8, ili juznoamericke, a ove centralno americke i sjeverne ostavit kako jeste.
A

Alobaaloba

pre 12 dana

Zeneidjecaba!!!