Komentari na vest

Kad ljubazni polude: Mani sad klubove, Meksiko je svetinja

l

loshMy09

pre 19 dana

andale andale amigos
Očekujem od njih da doguraju daleko.

Mismis

pre 19 dana

Mehiko jako zanimljiv 🇲🇽 ali ipak ću navijati za Bjelsuci Urugvaj svim srcem 🇺🇾
D

Djordje Milev

pre 19 dana

Meksiko ima opasan tim

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 19 dana

Мексико је увек био светска сила што се тиче фудбала, и репрезенатитивног и тимског. Лига им је 4 по јачини иза аргентинске, бразилске и енглеске.
A

Ambrozini

pre 18 dana

Svetska sila,nekad cetfrfinale da prođu,a učestvuju svako svetsko jer su im lake kvalifikacije.
m

mire09

pre 19 dana

Uvijek sam ih gotivio

Goran Andjelkovic

pre 19 dana

Meksikanci mogu samo nama da daju pet komada...

goran Jovanović

pre 19 dana

ja sam od juce meksikanac
P

Popce

pre 19 dana

Kad će tekst o Srb... a ipak nista.
i

iveljaaa

pre 19 dana

mehiko malo jaci od kisele vode mg

Sloba

pre 19 dana

meksiko moze daleko

Goran Gligorijevic

pre 19 dana

Bice mexico top
S

Staniša Žugić

pre 19 dana

Колико је озбиљна прича да је дрес репрезентације светиња а репрезентација нам игра по селендрама процените сами

Axel

pre 19 dana

Na sta bre da se ugledamo zemlja 130 miliona stanovnika nas šacica jada. Oni žive za fudbal a mi smo amateri.
M

MARS232

pre 19 dana

Meksiko oduvek volim pogotovo zbog televisa
a

aki2244

pre 19 dana

Meksiko oduvek volim pogotovo zbog televisa serija i glumaca popit jose ron,ariadne diaz livia brito jedna od omiljenih zemalja🇷🇸🇲🇽
Д

Деда Сава

pre 19 dana

Увалили нам пет комада! Од тих пет два су увалила наши милионски супер таленти. Да ли је имао неко да их научи да се фудбал враћа поред гола а не у гол,не знам. Тако је то када нам фудбал играју и воде менаџери. Колико је озбиљна прича да је дрес репрезентације светиња а репрезентација нам игра по селендрама, процените сами. Јако мало има времена до септембра. Ако се и даље затварају очи због тренутне ситуације у нашем фудбалу, бићемо врећа за ударање, што рече предходни тренер Пикси.

Vladan Maleṣ̌ić

pre 19 dana

Vamos vamos vamos
D

DosijeX

pre 19 dana

Vamosss hermanosss

klackalica535

pre 19 dana

Prolaze grupu lagano i ako se otvori zreb uz publiku mogu daleko

Veljaa13

pre 19 dana

kada je u pitanju nacionalni tim mnogi zaborave na klupske boje i sve podrede dresu svoje zemlje
Д

Деда Сава

pre 19 dana

Нажалост то је код нас неизводљиво. Велике су поделе у спорту и ван спорта..

Bojan76

pre 19 dana

ovo pokazuje koliko reprezentacija moze da probudi emocije cak i kod ljudi koji inace deluju mirno i povuceno

Bojan76

pre 19 dana

ovo mi zvuci kao klasicna florentinova predizborna poruka kojom zeli da podigne euforiju medju navijacima reala pred izbore

Zivot je igra

pre 19 dana

biće prelepo pratiti

Zivot je igra

pre 19 dana

biće uživanje pratiti

Zivot je igra

pre 19 dana

biće jako zanimljivo
S

Spasovski92

pre 19 dana

Najsimpaticnija ekipa domacina,ovi Ameri dosade
M

Miso ac

pre 19 dana

Pozdrav redakcijo! Svidja mi se kako ste krenuli. Ovo sam cekao jer ga vi uvek uradite najbolje. Da li ovo ima u kladionicama u stampanoj verziji?
A

Aca Trica

pre 19 dana

Nema, ili su sakrili samo za redovne igrače!
P

Penga

pre 19 dana

Bravo za najavu. jedva cekam ostale tekstove!
I

Ilijajakim02

pre 19 dana

Jako zanimljiva reprezentacija, nadam se da će dogurati daleko
j

jovandimitrovic

pre 19 dana

mexicomexicomexico
j

jovandimitrovic

pre 19 dana

mexicomexicomexico

Uskekruske

pre 19 dana

Dobra ekipa sve najbolje

Proficap

pre 19 dana

Nas timski duh je na nivou njihovog, u mini golfu.

Izbistanin

pre 19 dana

Gledajte i učite, svaka čast.
V

Vini Pu

pre 19 dana

Okej dokazali su se golobimo protiv nas, ali ravunajte dva manje jer au dva auto gola nasa hehe

Nikola Malešić

pre 19 dana

Navijacu za njih
G

Gost1978

pre 19 dana

Samim tim sto su pregazili srbiju postaju ultimativni favorit mundijala
B

Borgeti

pre 19 dana

Nadam se da ce Ochoa igrati
D

Daren_g

pre 19 dana

Nadam se da ce Ochoa dobiti priliku da brani bar koji minut, bila bi to lepa prica

Krstic90

pre 19 dana

oni su izgleda bili samo u prolazu da budu vidjeni nigde borbe sportskog duha. Darem zelja za pobedom
A

Ambrozini

pre 19 dana

Meksikanci su generalno netaletovani i slabi u fudbalu. Imaju puno stanovnika. Imaju lake kvalifikacije,igraju svako svetsko prvenstvo. Koji im je najveći uspeh ikada na svetskim prvenstvima ako već učestvuju na svakom? Koji je Meksikanac dobio zlatnu loptu? Kad ste zadnji put videli Meksikanca da igra polufinale lige šampiona? Generalno smešna reprezntacija.
a

adoo _np

pre 19 dana

Jeste, ko god vas dobije to je fudbalska sila.

Krstic90

pre 19 dana

Treba svi da se ugledaju na njih i da igraju kao jedan. Bez sloge i timskog duha nema nista
d

dadagaga

pre 19 dana

Od svih domacina ,navijacu za njih.

milkica12

pre 19 dana

Sve su dokazali kad su dali tolike golove nama ,mi smo mali misevi za njih
b

bbgarko

pre 19 dana

Sta da pricamo o njima,dosta su bolji igraci od nasih sto su i dokazali