Komentari na vest

Ko su ‘naši’ na Mundijalu? Ima ih 13, da li se svih sećate? Od Pume do Sulake, od Singa do Baždara

S

Slaviša Trifunović

pre 14 dana

Za jedan kvalitetan tim.
N

Nenad Petrovic

pre 14 dana

.... Pa bas lepo... Dobri igrači i legende.. Pojedini
R

Ru99

pre 14 dana

Haha kad ne mozemo da navijamo za svoju reprezentaciju uteha nam da gledamo igrace iz nasih klubova
z

zecpripovedac

pre 14 dana

Al su igraci, ni jedan krsten.
n

neconi1122

pre 14 dana

Neka neka nama ne valja niko bitno da se u repku puštaju ljudi koji ne znaju sta je fudbal
F

Fru

pre 14 dana

Srpski fudbal je takav da se sve vidi kako igramo u Evropi kako klubovi, a kako reprezentacija. Da ne govorimo ko sve radi u našem fudbalu.
D

Dajanstf

pre 14 dana

Degenek dobar za 27. reprezentaciji sveta Australiji ali nije dobar Zvezdi i Srbiji koja je na 43 mestu
b

bojanboskovic

pre 14 dana

Totalno nebitni igrači

Igor Markovič

pre 14 dana

Baždar bi dobro došao Partizanu

Meda74

pre 14 dana

Da su naši igrali bi za Srbiju.
T

Tln

pre 14 dana

Da su nasi ne bi bili na SP!

Milan123456

pre 14 dana

Kvalitet ravan našim fudbalerima zaista
dobar tekst .trebalo bi vise ovakvih da pisete.inace Crvena Zvezda ce imati 2 igrača .Arnautovic i Seul.sasvim solidno
A

Arenini komentatori

pre 14 dana

Umesto da prenose utakmicu oni 90 posto vremena pricaju svoje price. Na zalost nemaju konkurenciju a prave se pametni

Biba978

pre 14 dana

NEMA NASIH NASI BOJKOTUJU🤣🤣
н

непознат

pre 14 dana

Арнаутовић, Шериф, Сеол и Хванг једино што ваља.

Stevan

pre 14 dana

Odlican tekst,bas je zanimljivo

Dareda88

pre 14 dana

Dogurali bi do prve krivine.

Ruzica70

pre 14 dana

Odlicni igraci nema sta samo pitanje dokle bi dogurali
j

jocy9933

pre 14 dana

Dobri igraci nema sta
G

Goat

pre 14 dana

Haha zbunio me naslov, zaboravio sam na ovog Singa pa reko' kad je Vilfred Singo igrao u nasoj ligi...

Ivana Zivkovic

pre 14 dana

Dogurali bi dotle da ne bi ni bod osvojili u grupi

Milomirka Banjac

pre 14 dana

Pa da, tako nam uvek bude..
Г

Гос'

pre 14 dana

Нисам толико испрстио баш све, јел Канада учествује. Борјан брани ил се пензионисао..
G

GostTT

pre 14 dana

Borjan se oprostio od reprezentacije Kanade odmah posle SP 2022. A pre dve godine je i završio fudbalsku karijeru.
I

Igor88BG

pre 14 dana

Naravno da učestvuje Kanada kada su uz Meksiko i SAD domaćini SP-a.

SERBIA AGAINST THE WORLD

pre 14 dana

Kako se penzionisao, kada covek buvkl brani u Saudijskoj Arabiji ahahahhahahha

Mirko Boc

pre 14 dana

Dobri igrači svi