Komentari na vest

Rezzime jučerašnjeg dana (četvrtak): Očekivalo se više od Čeha

Dzeladija

pre 3 dana

nemam sta rezimirati jucerasnji dan,opet crveno sve,uzas

Mirun

pre 3 dana

Cesi prodali svi su se zaleteli na njih
Navijao sam za Bosnu ali ne vredi

SLR

pre 3 dana

cesi razocarali uvek neko.

stevica jovanovic

pre 3 dana

cesi u potpunosti razocarali