Komentari na vest

Sezona bez UEFA prijava za nameštanje

Dobila je UEFA svoj deo
P

Popce

pre oko 1 mesec

Nemojte da ureknete to sad
4

474747

pre oko 1 mesec

ni jedna tekma CZ -OFK i CZ -pancevo nije sumljiva kod nas su svi rezultati otprilike 7+ i na proslavi titule CZ dvojka kvota 20+ sve je to normalno
Ž

Žika Milić

pre oko 1 mesec

Samo u poslednjem kolu, vrlo sumnjive Zvezda-OFK, Kragujevac - Javor, Lučani-Kruševac.
L

Lusiliu

pre oko 1 mesec

Ove sezone nije bili nikakvih padobranaca ,pozatvarano 85 posto utakmica,mozda tri coveka odlucuju o svemu,prvi deo se mozda malo igra posle ,vec u utorak ide kombinacija. Ako je za utehu nisu ni drugi bolji...koliko para toliko muzike. Pola liga ne bi mogli da uopste postoji.

Slavko61

pre oko 1 mesec

Nemoguće da se i ovo dogodilo
D

Djape0712

pre oko 1 mesec

Da se objave tacne plate pojedinacno u rukovodstvu partizana pa mozemo dalje da razgovaramo
V

Vrag

pre oko 1 mesec

Pa ne ide dopis iz uefe kad već FSS sve to lepo spakuje s sudijama i ostalim. Radniçku 4 pobede u poslednjih 5 kola pametnom dosta

jovan1111

pre oko 1 mesec

ma namestaju oni itekako

[email protected]

pre oko 1 mesec

pa kad je cela uefa namestena i igraju kako oni hoce koji predsedavaju tom skupstinom
P

Pixy

pre oko 1 mesec

Pa kad smo skoro pa nevažni u UEFA takmičenjima.
Г

Гхост

pre oko 1 mesec

Значи, претходних сезона смо били важни, пошто су пријаве од УЕФА редовно стизале?
О

Очијево 7

pre oko 1 mesec

Леп текст,онако да ником се не замери,али поенте нема, НИКАД лошији квалитет фудбала, НИКАД мање гледалаца,нигде у Европи не може да игра тим. ако нема свој терен,а сад ћеш имати од 14 два клуба,нека неко објасни поенту ИМТ у лиги,али на жалост ни ви ни већина не смете том писати о правим проблемима,фудбал лагано али сигурно умире, Војводина величине и броја становника Словеније,једног прволигаша,Крагујевац се угасио,пуком срећом остао, Ниш на апаратима годинама ,наш фудбал нема пара,а без лове квалитета нема, а лове нема без приватног капитала, пошто смо државне гиганте распродали,а приватни капитал у овом хаотичном стању неће да улаже,и вртимо се у зачараном кругу,а фудбал тоне,можда је већ и потонуо
G

Gost Steva

pre oko 1 mesec

I jos treba dodati da se decaci prodaju " na kilo", cim sastave dve Dobre utakmice. Infrastruktura je bolja u drugoj ligi ( TSC, Loznica, Smederevo, Vozdovac, Mladost,...) nego u prvoj. U savezu sede poslusnici I uhlebi. Prvenstvo je nezanimljivo jer su dva kluba povlascena, Tako da se ostali bore za...Zato u Evropi "statiramo". Dokaz, strmoglav pad na UEFA listi. Struka je posebna tema. Od petlica do prvog tima. Igraci u mladjim kategorijama igraju preko veze, ne zbog kvaliteta. Izlaze iz omladinskih skola takticki I tehnicki neobuceni, it'd. Mogli bi se ovako u nedogled. Sportski pozdrav
N

Nenad1246

pre oko 1 mesec

A odakle ti misliš da je Železničar? Iz južne Srbije ili iz Vojvodine? Da nisi ti možda jedan od onih glupandera koji su ubeđeni da je Pančevo u Beogradu, a ne grad trideset kilometara od Beograda u Vojvodini?
D

Djordje135

pre oko 1 mesec

Hahahah znaci nikad se vise nije namestalo

Nadja17

pre oko 1 mesec

u danasnje vreme kada se stalno prica o regularnosti takmicenja ovakva stvar mnogo znaci za ugled lige

Natasa27

pre oko 1 mesec

ovo je mozda i najvaznija vest za fudbal jer pokazuje da je sezona prosla bez ozbiljne sumnje u namestanje utakmica
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

fudbal treba da bude popularniji sport, gledaniji

Nikolina Simic

pre oko 1 mesec

kako bez, uvek je bilo i bice!
B

Bg

pre oko 1 mesec

Bice🙂nemoj da smo naivni🙂javor zadnjih 20-30 min.je igrao posteno ?

Bojan Lordinho

pre oko 1 mesec

SVAKA utakmica je namestena,ko misli da nije tako neka razmisli malo...KOLIKO puta padata na gol,mesecima,3+ igras dodje 2 gola od 12 parova,Totenhem jedini u ligi postigne samo gol,svaka tekma na svetu se ili proda pa klub od navijaca trpi,ili kupuje kao bogatasi pa guraju predmete u fioke...
S

Smešno 11

pre oko 1 mesec

A zadnja dva kola ozbiljno nameštena
r

racko1234

pre oko 1 mesec

ovoga je uvek bilo a i tek ce da bude sigurno
B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

Jucerasnje utakmice potvrdjuju da nije bilo namestanja.

Perica Aksentijevic

pre oko 1 mesec

Ni meni ni jedna utakmica ove sezone nije bila namestena iskreno

Neksaa

pre oko 1 mesec

A pogledao dve utakmice fazon u našoj ligi

[email protected]

pre oko 1 mesec

Hahaha, Kako da ne. A i kao da je ovo nesto za hvaljenje. Pa to je valjda normalno.

klackalica535

pre oko 1 mesec

Ima klubova sa manje publike nego u seoskim ligama to je najveci problem
D

Djani85

pre oko 1 mesec

Samo tako nastavite da vodite klub, sve je u najboljem redu. Bravo
d

duskica12

pre oko 1 mesec

pa dobro tako je i zasluzenoo

[email protected]

pre oko 1 mesec

Zbog čega onda nema u ponudi određenih mečeva prve lige već kolima unazad???

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Svakome prema zaslugama

Petrući

pre oko 1 mesec

Uvek bilo i biće
o

onojes

pre oko 1 mesec

znaci namireni su svi funkcioneri zarad mira stranci. Drzavna Miljenica preko Terze baci malo drzavnih para svi to lepo razgrabe i ssssssssss. Vidite da sistem radi i funkcionise.
K

Kaleee

pre oko 1 mesec

2026 godina dali nekog stvarno zanima nas liga ja se pitam kako neko može da izdvoji 2 sata da gleda bilo koju utakmicu pa i Zvezdu i Partizana.
I

Ipak

pre oko 1 mesec

pratiš, Ne laži samoga sebe.
Z

Zema

pre oko 1 mesec

Zamberi ako ima petlju nek prosledi utakmicu iz Kg i sve ce biti jasno .Ocito da Javor sa igracem vise je samo terao u sirinu i nazad bez zelje da da gol na 2:2,a to pokazuje i reakcija mnogobrojnih navijaca na stadionu" ,cirkus
N

Navijacc

pre oko 1 mesec

Ajde da vidim tebe da li bi kidisao na gol na kraju utakmice, a na tribinama 7 hiljada ljudi, i juzna tribina u fantomkama. Pametno su postupili na kraju, nisu hteli da se zameraju publici kad im vec nista ne znaci.

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

To ne možeš da svstaš u namešten meč samo klub Javor može da kazni svoje igrače novčano zbog manjak zalaganja.

Nikola270512

pre oko 1 mesec

Bravo za fss idemo na bolje
S

Slepi smo kod očiju

pre oko 1 mesec

Ma da-ono štelovanje trećeg mesta u prvenstvu nikako se ne može nazvati nameštanjem..
S

Savest

pre oko 1 mesec

Pa zar nije bilo ocito u Kragujevcu gxe Javor na rezultat 2:2 bukvalno "neigra".To je video svako ,na tribinama poslednjih 15 minuta takvo smejanje kao u pozoristu🤣🤣🤣🤣
K

KM12

pre oko 1 mesec

Javor je posteno odradio svoje, da je TSC dobio Kragujevac bi ispao. Ne znam sta si ti ocekivao od Javora, koji je prosle nedelje ispao iz lige, da juri da dobije 5:0 u Kragujevcu? Okrenuli sa 0:1 na 2:1, osvojili bod.
U

Uff

pre oko 1 mesec

Pa grobarcici znaju da je sve namešteno natee
B

Baron Minhauzenković

pre oko 1 mesec

Čim nama Sveti Tomo Franjevački oseća da mora da piše ove bajke onda sigurno nije bilo nameštanja..