Komentari na vest

Šta je bilo, kritičari, ćutimo? Istorija se ponudila na tacni, Ronaldo ščepao svoj deo slave

bembem dada

pre oko 15 sati

Kao protiv Poljaka na proslom svetskom

Brutal92

pre oko 15 sati

А иначе Меси је дао голове против веле силе Алжира, видећемо и њега кад налети на неку јаку репрезентацију
H

Hmm2

pre oko 15 sati

Alzir i Austrija su za Kongo i Uzbekistance Brazil na kvadrat. Istorijom fudbala i ucesca na SP i jacinom tek sadasnjom. Porediti Mesija koji nanize 5-6 igraca kao kegle u vezu i Ronalda je apsurdno. Pogotovo golovi i jos xxx finesa u njegovu korist.Uostalom i Ronaldo je rekao da od Mesija nema veci i bolji,koliko juce.

[email protected]

pre oko 16 sati

Da ga vidimo kad igra sa Argentino ili Holandijom.
U

Uzbek

pre oko 16 sati

Covek zadnji put igrao ozbiljan fudbal pre 6 godina u Juveu? Mada ovakve grupe na SP su jacine zaista lige Saudijske Arabije.
J

Jadno

pre oko 16 sati

J...s Svetsko prvenstvo kad prvenstvo Evrope tri puta jace i teze.Primeri. - Grupa na EP...Engleska,Srbija,Slovenija,Svajcarska i slicne sve ostale..24 ekipa ucestvovale privi put,sta bi bilo tek da je samo 16 kao ranije - Grupa na SP Katar.. Brazil, Srbija Svajcarska, Kamerun i slicne ostale...32 ekipe ucestvovale Ovo sada Katar i Curasao Bosna i slcini imaju sanse da idu dalje. Toliko o jadnom SP sa 48 ekipama i jacini ekipa i sistemu da 32 ekipa idu dalje. A slag na kreju. Vec kao u kosarci sa cetvrtinama se igra. Pauze na svakih 23 min, 5 minuta i poluvremenu 15.
r

rakijator

pre oko 16 sati

Saberite se, molim Vas, ipak je u pitanju Uzbekistan. Naravno, bile su potrebne tako neke reprezentacije da bi K. Ronaldo išta iole mogao da uradi na velikom takmičenju.
p

pompezno

pre oko 16 sati

Koji naslov? Covek dao gol protiv Indijanaca, ali kad nalete i on i Portugalija na neke malo jace videce se koliko je i doticni los i ekipa. Gani ne bi mogao dati kamoli Englezima, Argentincima, Spancima, Brazilcima, Fracuzima i jos nekima.Podseca me na Savu koji davao golove indijancima popur Kiprana i Farana i Maltezana i slicnima. Pa protiv velikih nije znao vola da ubode. Sem na 2-3 tekme ozbiljnije. iI takav izgurao 80 utakmica koliko vec za A tim. Jos igrao sa vedetema poput Piksija,Deje i Juge i jos nekih,
g

gost29473738

pre oko 17 sati

hahahahahahahaha kritičari. novinaru dao je gol velesili Uzbekistan, pardon dva gola. hahahahah
u

u jeee

pre oko 17 sati

Da, da, to je ta velika sila Uzbekistan...
I

Ilijajakim02

pre oko 17 sati

Zato treba vratiti na 32 ekipa, ovakve ekipe su banana, nek pokaže to protiv Kolumbije
m

markoncic

pre oko 17 sati

Dzaba su mu ti fragmenti uspeha. Brojevi su pokazali da je njegova reprezentativna karijera vredna tačno nula. Svako poredjenje sa Mesijem je vulgarno. Ronaldo u reprezentaciji od pamtiveka ima samo jednu osobinu, narcisoidni sebičnjak..

[email protected]

pre oko 17 sati

stvarno,a ti si dao preko 120 gola za Reprezentaciju...,a sa kim je igrala Argentina prva dva kola,jel mozda sa Brazilom pa Mesi dao 3 gola....,ajde manite te gluposti,jedan i drugi nisu normalni i igraju ovako matori dobro
d

dekismeki

pre oko 18 sati

Portugal je sila, polako se pali mašina!
M

Markokmet

pre oko 18 sati

Reprezentacija Portugala sa svoim kapitenom najboljim igracem sveta Kristijanom Ronaldom je glavni favorit za osvajanje svetskog prvenstva u fudbalu

fontana

pre oko 18 sati

ni sam ne veruješ u to što si rekao
J

Jovan Dalmatinac

pre oko 18 sati

ne znam sta bi rekao ali ne daj Boze da naidje na Van dajka pa da ga ovaj odvali od zivota..lako šiljit k….c na ovim nesretnicima sto su zalutali na prvenstvo…
O

Ojo

pre oko 18 sati

A šta kaže Rade?
I

Irac66

pre oko 19 sati

Bruno je motor tima. Doktorski odigrao
M

Mnr1

pre oko 19 sati

Pa vi ste ga prvi kritikovali
u

unpamozzart

pre oko 20 sati

Iritantan lik, sa konstantno podvučenim šortsem radi poziranja fotoreporterima.
S

Slaviša Trifunović

pre oko 20 sati

Uzbekistan vrlo loš nastup.

ljiljana63636363

pre oko 20 sati

Ipak je to bio Uzbekistan

[email protected]

pre oko 19 sati

E kada ti to napišeš Ljiljana onda je tako sigurno
U

United zauvek

pre oko 20 sati

Bruno tata fudbala..Kakvo pisanje po svetskom kerikovih sinova..Amad kunja Bruno deranje

ivanasud

pre oko 20 sati

Nikada ga ne otpisujte
P

Predikat

pre oko 20 sati

mesi je tata igre i tu se prica zavrsava

Ivan Andrejic

pre oko 20 sati

I na kraju bude najbolji igrac prvenstva
M

Mile 1

pre oko 20 sati

Nije mi nikada bulo jasno kako neko(bilo ko),dozvoljava sebi da kritikuje Ronalda ili Mesija.Oni su obelezili jedno razdoblje u fudbalu.Voleli ih ili ne nemoze se o njima nista ruzno reci,naprotiv o njima moze da se govori samo u superlativu.
R

Rade Bogdanovicc

pre oko 19 sati

Ja sam u svoje vreme bio bolji fudbaler od ronalda. I sad da uzmem loptu bolji bih bio, on sesamo vuce ko prebijen po terenu
z

zulu

pre oko 20 sati

Proradio Ronaldo,protiv jačih će biti još bolji.

Balkan Sport Live

pre oko 21 sati

Manje kritika vise uzivanja u igri dva najveca igraca svih vremena. Bice svima bez tog tripa i pritiska mnogo lepse !

Meda74

pre oko 21 sati

Treba sačekati mnogo jače reprezentacije pa onda nešto reći.

jovan1111

pre oko 21 sati

Probidio se Ronaldo i cepa mreze

[email protected]

pre oko 21 sati

Videce se njegov ucinak protiv jačih ,mnogo jačih od Uzbekistana...

Asani Avni

pre oko 21 sati

videcemo u nastavku takmicenja

Sale Milosavljevic

pre oko 22 sata

Paune ostani molim te.

Mihajlo Milenkovic

pre oko 23 sata

Nije jos uvek za bacanje, dokazao je to sada. Videcemo dalje u kom ritmu ce igrati, svaka cast za dopustanje slobodnjaka Mendesu.

Mozzart Nalog

pre oko 24 sata

naslov kao da je uzeo svetsko,to sto mesi vec 5 golova nista to
l

lfc

pre 1 dan

123mmm,komentar na mestu.svaka cast.slazem se.

IvanaTa

pre 1 dan

Lelelel dao covek 2 gola i odma bombastican naslov. Zaista ne vidim nista specijalno na njemu...istreniran i vrlo sebican lik koji hoce da se dokaze drugima..

Saša Stanivuk

pre 1 dan

Iako je malo sporiji,iako je ta explozivnost malo opala i dalje je mašina CR7 !

Vladimmir89

pre 1 dan

ronald je bolji od mesonija
F

Fanste933

pre 1 dan

hmm bilo je i previše

FiumenBG

pre 1 dan

zaplakao bi da nije dao gol :)))

Aleksandar Pesic

pre 1 dan

Klasa svetskog fudbala, dokazao je da je najbolji ikada
V

Vuk Pavlovic

pre 1 dan

mozda nije goat ali je jedan od najvecih

Marko Pavlovic

pre 1 dan

Tako je, niko neće dostići Pelea i Maradonu

Predrag Blagojevic

pre 1 dan

Al su ovi jaka ekipa zalutali 2 poraza

Pavle Gojkovic

pre 1 dan

Jos uvek stoji da nije vise za fudbal
n

nuki63

pre 1 dan

Lako je protiv Uzbekistana , videćemo protiv nekog drugog

Nebojsa Antic

pre 1 dan

sampion za sebe legenda

Nrconicar8

pre 1 dan

Bravo to je pravi Ronaldo!
0

011

pre oko 16 sati

Pravi Ronaldo odavno ne igra fudbal. Ovaj egomanijak mu nije do kolena.
N

Nezzz63

pre 1 dan

Šest prvenstava strelac... To su 24 godine karijere na vrhunskom nivou. Legenda
1

123mmm

pre 1 dan

Svaka čast za golove, u 42goj godini dati dva gola rivalu na svetskom prvenstvu je izuzetan podvig, ali upoređivati ovoga čovjeka sa Messijem je krajne neozbiljno
P

PeraV

pre 1 dan

Sae bilo be a. Stilud leptejebo mescini da cutite a sae bre aa
N

Natalii29

pre 1 dan

pa bilo je i previse price oko toga

Slobodan Ristovic

pre 1 dan

ocajan fudbaler.

Slobodan Ristovic

pre 1 dan

uzbekistan jadna reprezentacija
P

Predrag Petrovic

pre 1 dan

ajmo penaldo da i tebe krene malo

Luxx27

pre 1 dan

doktoreeeeeee!!!!!

human

pre 1 dan

Protiv jačih selekcija se neće ni videti.

Veljko Maricic

pre 1 dan

Najbolji igrac svih vremena
M

Mile00

pre 1 dan

Jao, jedva čekamo sledeću utakmicu da vidimo šta će to Ronaldo uraditi. Smoriste s likom
S

Srdjan1314

pre 1 dan

Au bombastic an naslov. Čovek uništi Portugal Sa onakvim vezni igračima I ja bih ubo po neki gol
m

milos987

pre 1 dan

Uzbekistan nije merilo
G

GanciSaSevera

pre 1 dan

Koliko se meni čini, najviše mu se zamerala ta fudbalska sebičnost koju s vremena na vreme pokazuje na terenu i potrebu da svaku loptu zatraži i da se oko iste buni ako je ne dobije ili ne kako on želi. Ali hejteri koji pljuju sad kako je mator, kako koči sve, kvari igru, kvalitet, itd. nastaviće sa tim narativom, bilo šta da se desi. Ja nisam preterani ljubitelj njegovog karaktera ali radna etika, ambicija, uspeh mu se nipošto ne mogu osporavati.
G

Golst

pre 1 dan

Dosadni ste navijaci i Mesija i Ronalda, Pele je GOAT 3 svetska prvenstva preko 1000 golova , a ovi sto kazu da je igrao protiv amatera , pa nema vecih amatercina i manekena nego danas a kao profesionalni fudbaleri , danas se igra ubedljivo najgori fudbal nego ikada u istoriji oni amateri bi zgazili ove danas

natasicaaaa

pre 1 dan

Messi je goatttt

natasicaaaa

pre 1 dan

Messi je goatttt
a

avax88

pre 1 dan

Nikada neće biti bolji od Mesija. Nešto ima i u čoveku, ne samo u fudbalskom znanju.

Maleficent

pre 1 dan

Po cemu je Mesi bolji covek?
A

A po cemu

pre 1 dan

Nije majke ti,ovo je psihopata koji popizdi ako on ne postigne pogodak.Kad je Arbeloa uklizao ispred njega,ako se secas...

Luka Kovijanic

pre 1 dan

znalo se da ce da eksplodira danas

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 1 dan

Добро одиграна утакмица Португала, јесте да Узбекистан није неко мерило али су попили бурек у овој утакмици.
t

tiesto

pre 1 dan

Nista mi nije uradio a ne mogu ocima da ga vidim...

wizard 1987

pre 1 dan

pricamo o Uzbekistanu ....ekipu koja je slabija od cele arabijske lige...aloo
D

Da bree

pre 1 dan

Pa oni su sami sebi dali jedan, malo je nedostajalo da budu efikasniji protiv samih sebe, nego Ronaldo protiv nesretnih njih.

Ilija.koja

pre 1 dan

messi goat 🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐
J

Jocić

pre 1 dan

Gospodine Jociću… jel moguće da ste napisali ovakav uvod? Tekst nisam čitao jer mi naslov i uvod deluju kao da ih je pisao klinac u pubertetu. Ovo je (nova) sramota za MozzartSport, koji se sve manje razlikuje od da ne navodim kojih medija.

Ivan Kozotic

pre 1 dan

Jao kako nije jos jedan cusnuo u mrezu za het trik i da bude ludnica u portugalu pre finala.
d

dejan1978fiser

pre 1 dan

Paunovic jedininkoji vredi od trenera
Z

Zuukiiiicccc

pre 1 dan

stolecu??? kroatizam
R

Rade Bogdanović 123

pre 1 dan

Ljudi koji ovde komentarišu su stupidniji čak i od mene
Z

Zxnn

pre 1 dan

Taj Uzbekistan je za dlaku mogao da uzme bod Kolumbiji koja je resila mec tek u 96 minutu za 3-1,nema potrebe da omalovazavate ni Uzbekistan a ni Ronaldova dva gola u 42oj godini zivota, malo postovanja

pinki019

pre 1 dan

Ronaldo je Ronaldo nema zamenee
M

Marko206

pre 1 dan

Da dva gola znatno slabijem rivalu i opet ga dizu u nebesa. Bio je dobar igrac, ali to vreme je proslo.
N

Nenica

pre 1 dan

po meni bolji od mesija
k

klauskinkel

pre 1 dan

bolji covek od M10?ne poznajem ga stvarno,ali ovaj je klasicni luciferov sin!!! ovo je egoista gordi,koji sebe stavlja na prvo mesto,ja ja i samo ja! bezi tamo,manijakcina demonska.par exelance.

Peca0007

pre 1 dan

Dzabaaa ljudi kad je ful

Acaredstar1

pre 1 dan

jeste lako se istresati na autsajderima aj d ava vidim protiv jacih reprezentqcija
R

Realnoo

pre 1 dan

Ljudi, igrao je protiv Uzbekistana, amatera. Nije bila Francuska, Španija, Nemačka, Argentina ili Holandija pa da se čovek kuje u zvezde. Evo Kolumbija je sledeća pa da vidimo na šta će ličiti u toj utakmici.
Z

Zxnn

pre 1 dan

Nema vise amatera, ako je tebi Husanov koji je skoro cele sezone bio standardan u Mancester sitiju u Somurodov u Romi amater onda...
N

NIO

pre 1 dan

Šta se ložite sa ovim tekstovima čovek dao 2 gola buđavom Uzbekistanu ljudi videli prvi put loptu pre 2 godine da li ste realni
b

bastoni5551

pre 1 dan

Veljko da je pametan napustio bi nas fudbal jer nema ništa od toga,nek se finansijski obezbedi
D

DDSS

pre 1 dan

Da imam malo vise kondicije sa jos 10 tih portugalaca mislim da bi me ukenjalo da dam jedan za 90 min reprezentaciji Uzbekistana. Eto toliko
b

bastoni5551

pre 1 dan

Ronaldo sjajan,konačno da vidimo pravu ekipu portugala gde se izvukli potencijal koji Ronaldo može da iskoristi
a

armija85

pre 1 dan

Dajte bre, igrao protiv Uzbekistana koji ce biti poslednji vrv od svih timova...
C

Crazyy

pre 1 dan

Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
H

Hahahzh

pre 1 dan

Naravno da nismo jer je Mesi zabijao svima dok Ronaldo jedino uzbekistanu
I

I ja gost

pre 1 dan

Ceka se Leo protiv Jermena 🤣

marko Lapadatovic

pre 1 dan

Najbolji svih vremena definitivno
M

Matija7

pre 1 dan

cr7 je najbolji na svetu!!!!
J

Jakov23

pre 1 dan

ma legenda covekk, probudio se
C

Crazyy

pre 1 dan

Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
a

ajdee

pre 1 dan

Uzbekistan alo ljudi!!

nikola.p

pre 1 dan

Rekoh ja razljutiće Lava. Dobra utakmica Portugala. Dobra konekcija je postojala. Nadam se da će Ronaldo da ućuti do kraja šampionata Mesija. Mnogo je bolji čovek.
Ni ja iskreno nisam verovao u Ronalda

Pa dodo sam

pre 1 dan

Sad će da ubiju u pojam sa tekstovima kako su ga svi otpisali, a on vaskrsnuo. Podsetio bih vas da je u pitanju UZBEKISTAN
S

SIoba

pre 1 dan

Isplači se, biće ti lakše....
P

Papu Gomez

pre 1 dan

Нокаут фаза се чека за све
n

nerazuri kv

pre 1 dan

oduvek je bio fantastican protiv uzbekistana, azerbejdzana, jermenije, litvanije, san marina, andore i luksemburga. To mu je 80% golova za reprezentaciju.
k

kad je to lako

pre 1 dan

Pa sto neko drugi ne dade toliko
D

Dejanii

pre 1 dan

Napunio ove i hoće da obara rekorde. Njih bi i Vojvodina dobila. Ako ne bi Vojvodina onda bi Zvezda sigurno. Jeste li znali da Ronaldo nikada nije dao gol na svjetskim prvenstvima u Play Off fazi ?

Rops

pre 1 dan

Covek je masina kao i mesi ljudi u njihovim godinama se zadisu dok se popnu na prvi sprat zgrade onda ti isti daju sebi zapravo da pljuju takve masine od igrača...

Miloš Orošić

pre 1 dan

Jedan je Kristijano, mogu da pričaju šta god hoće
a

armija85

pre 1 dan

Jeste jedan, sva sreca da ih nema dvojica, to bi bile cetiri ofarbane obrve... Jedan je i Marko Bojkovic i sva sreca da nema drugog...

Milos Kostic

pre 1 dan

Strasan igrac,bice ih jos.
V

Volim fucu

pre 1 dan

Uspeo da isiluje svoj deo slave
G

Gost555

pre 1 dan

Lako je Uzbekistanu dati golove, njima bi onaj Kostov dao gol.

Vaskon

pre 1 dan

650 miliona na Instagramu. Svaki klinjo koji pika loptu želi da bude bas Kristijano... On i Mesi su više promovisali fudbal od bilo koga od kad se igra...
C

Chica

pre 1 dan

Ви новинари Моцарта имате карактер ко француска собарица. Не бих би срећан да ми у рату чувате леђа.Јуче сте га пљували, писали текстове како је Родригез шпански тројанац, како форсира Роналда ради уговора са Арапима, како уништава Поругал а данас славите Роналда као да је освојио СП са Португалом. Шта ћете писати сутра ако киксне?Обујте се више у једној памети.
M

Mareee84

pre 1 dan

Ma mogao je sad i deset da postigne,oborio me za pare Portugal na nekoliko tiketa protiv Konga,nije znao gde se nalazi. Sad protiv ovih jadnika odigrao i odmah hvalospeve. Sećam se Pešića u Zvezdi,protiv Surdulice dao četri,a kad su evropske utakmice nema ga nigde.

Losmaaa94

pre 1 dan

Па ви на моцарту сте били највећи критичари, убијали сте човјека послије једне утакмице, нема шта нисте писали.. Исто га сад тако дижете у небеса и кујете у звијезде, опет послије само једне утакмице, и то против Узбекистана.. Ви портали сте чудо..
A

Aki2244

pre 1 dan

Nisu mi bitni rezultati drugih ali kad pomislim da nas nema u najbitnijem sportu na svetu pogotovo sad kad imas 48 repki bkv blam.Em se ni iedan drugi sport ne mzoe meriti sa fudbalom i to je cinjenica bkv sve binrezultate iz srpskog sporta dao za jednu medalju a kamoli pehar u fudbalu
a

ali naslovi

pre 1 dan

Malo lukas malo toma pa rane do koske i ukrug kad ce semsa i juzni vetar
G

Gost10

pre 1 dan

Ja mislim da komentatori na ovom portalu izgledaju ovako. Jedni sto mrze Partizan,Zvezdu, Real,Barcu, Messia, Mbapea,Ronalda itd. I onda kad neko od navedenih kiksne, ovi sto ih mrze docekaju minutu slave i puknu po njima. A imamo i suprotne koji ih vole i onda ljudima drago pisu fine komentare ovi iz prve kategorije se usute. Smuci se covjeku citat. Do jucer Ronaldo ne valja, danas u zvijezdama. Sutra neka Messi se ne vidi, pisat ce za njega isto kao i za Ronalda.
T

Trovac Brace Jerkovic

pre 1 dan

Ronaldo ščepao Uzbekistan ko Željko FMP u ABA ligi. Rutina, bez znojenja, čisto da se podsetite ko vam je tata.
A

Aleksandar Denic

pre 1 dan

Uspeo je da otkljuca silni Uzbekistan
M

Messi fake goat

pre 1 dan

Siiiuuuuuuu pepsijevi gde ste ne vidim vas nigde danas
G

Gost...

pre 1 dan

Koliko god da me nervira Ronaldo danas je odigrao odlično i bio najbolji na terenu. Jeste to Uzbekistan, ali i saigraci su igrali protiv tog Uzbekistana, pa je opet bio najbolji, objektivno gledano. Naravno, ceka se neki dobar nastup protiv ozbiljnih reprezentacija.
t

twixy

pre 1 dan

dubaicr7.prepustio je slobodnjak drugom,jer koliko se secam nije postigao gol iz slobodnjaka mozda i preko pola decenije...znaci vise od pet sest godina.lako proverljivo.svaka mu na tribine ili pod oblake.uzbekistan i nije neko merilo,a sto se toga tice svetsko i grupa koju su im nastelovali je smesna,dali im kongo i uzbekistn.mada ih kongo i sapleo,ispasce da je sudbinski,videces.
P

Pavle13072014

pre 1 dan

Bravo Kristijano ,vrijeme je bilo...

PR RI

pre 1 dan

On je poznat da naj vise voli protiv Luksemburga, Litvanije i Jermenije da igra...sve vele svetske sile u fudbalu
8

8

pre 1 dan

Kad uspe da POSTIGNE GOL U ELIMINACIJONOJ FAZI ILI TI NOKAUT FAZI MOŽE DA SE JAVI ZA REČ pošto na dosadašnjih pet (5) SVETSKIH PRVESTAVA TO NIJE USPE. EE EEE A TU JE RAZLIKA IZMEĐU POBEDNIKA I OSTALIH ...
c

ccvc

pre oko 19 sati

tako je, ti si rodjeni pobednik, objasni tamo nekom kristijanu kako da dodje do iste slave

Истина

pre 1 dan

Па ви сте ти критичари, сами себе прозивате, обзиром на то колико текстова сте објавили о томе како је Роналдо достигао крај. Роналдо је вечерас показао своју величину не са своја 2 гола, него у тренутку када је препустио извођење слободњака саиграчу који је и дао гол, нешто што један себични фудбалерчић из Аргентине никада не би урадио.

Firga031

pre 1 dan

Velika velesila Uzbekistan..svaka cast

Kostelo13

pre 1 dan

Drago mi zbog Ronalda baš. I ako mislim da je Messi Goat, nekako ova mržnja i hejt prema liku koji je dao skoro 1000 golova je bas užasna. Lik je zaslužan za 4 gola sigurno, ljudi zaboravljaju da je Ronaldo najbolji asistent u istoriji LŠ
J

Juve

pre 1 dan

u Ls gde je pravo takmicenje gde se pokazuje snaga godinama svecko prvenstvo nije merilo to se igra u 4 god mesec dana jedan je Klose bio najbolji strelac pravi kvalitet se vidu u ligu i ls haj sto je najbolji strelac nego najveca je razlika u nokaut fazu gde je i najteze tu Ronaldo dominira ubedljivo ali po meni su to dva najbolja igraca svih vremena mesi je bolji za oko gledat ronaldo za golove i rezultat ili nesto slicno kad tim igra lepo i dominira i tim koji ne igra tako bas lepo za oko ali je najbolji kad je najteze

Bojank1991

pre 1 dan

Dokazao se u svakoj ligi u kojoj je igrao. Za osvajanje svetskog treba i malo sreće, naklonost sudije i tako to...
J

Jbbbjnn

pre 1 dan

Pa njemu barem naklonosti sudija nikad nije falilo haha. 2018 poklonjen im penal protiv Spanije nakon glume Ronalda, pa mu protiv Irana oprosten crveni da moze igrati u osminifinala. Svaki drugi igrac bi za ono namjerno udaranje igraca laktom dobio crveni. Na zadnjem mu poklonise penal i protiv gane, pa crveni za Maroko protiv Portugala. Sad mu poniste crveni koji je dobio protiv Irske da moze igrati prvo kolo na Svjetskom. Protiv Portugala nije sviran nijedan penal u zadnjih 25 godina na Svjetskom. Toliko guranja i nikad nista da napravi na Svjetskom
H

Hilmijjji

pre 1 dan

Zanemarite samo period od 2013 do 2018 i sta ostaje Ronaldu? Bez tog perioda u ostalih 15 sezona je dobio samo 1 zlatnu loptu, 1 ligu prvaka, samo 1x bio najbolji strijelac lige prvaka. Nikad nije bio najbolji igrac svjetskog ni Europskog prvenstva, a ni Italijanske lige (pokrali su Quagliarellu one sezone). 2016 kada je Portugal osvojio Euro, Nani je dao isti broj golova kao i on. Bez Modrica, Kroosa, sudija, Fife i Uefe njegovi uspjesi su gotov pa nikakvi. Ronaldo je najprecjenjeniji igrac ikada. Dobar jeste, ali ni blizu onoliko koliko ga se predstavlja. Znam da ce me njegovi fanovi napasti ali napisao sam 100% istinu. 15 sezona nije malo... A najveca je razlika u nokaut fazi u reprezentaciji gde je i najteze tu Mesi dominira ubedljivo dok Ronaldo vecinom nestane. Messi ima 26 g/a u nokaut fazama svjetskog i Kopa Amerike, a Ronaldo samo 5 g/a. Dakle,,Messi je uvijek tu kada je najteze, a Ronaldo slabo

Bosque

pre 1 dan

I opet,nisam fan ali postovanje.
v

vvvv

pre 1 dan

kakva sprdnja od SP za sada. svi zivi oborili sve moguce rekorde. kad igra milion reprezentacija od kojih petina se ne zna ni gde se nalaze na mapi
u

upravo to

pre 1 dan

pravi igraci ce se videti u eliminacijama..koji bre Uzbekistan, oni su u rangu sa nama. da mi sacekamo.
B

Bu

pre 1 dan

Dao bi Dule Savic tri danas protiv ovih a sa ovima….sta cutimo? Ko da cuti? Egomanijak i talacka kriza u Portugalu, Arabiji…
p

plavacc

pre 1 dan

pa što nije?od svih država u kojima smo bili od fudbala nemamo ni kup lilijane ronketi
V

Vaanjaaa

pre 1 dan

Kakav pesi, kome se sve gleda kroz prste poput prvog meca. Cristiano je najveci svih vremena i tu je kraj debate.
H

Hahahahaa

pre 1 dan

Muk strumfovaaaa
C

Cutimo

pre 1 dan

Aahahahahha Majko milan
A

Andjusara

pre 1 dan

Moćni Uzbekistan 💪

uca123

pre 1 dan

vi ste prvi pisali 3 clanka posle prve utakmice a sad obrcete plocu..
S

Schumi

pre 1 dan

Е јесу јаку репрезентацију добили, иди бегај...
c

casio

pre 1 dan

druze bre uzbekistan portugal velesila sve sve ali nije opravdao nista treba da vuce i pravi razliku sa dva gola nije igrac utakmice
B

Brundo

pre 1 dan

Uzbekistan nije nikakvo merilo.Neka Uzbekistanci budu srecni sto uopste igraju na SP.
.

.,.,.,.,.,.

pre 1 dan

Jel realno da je lik nakon 5-0 pobede svog tima na kraju u kameru dreknuo I`m back, I`m back! Kakav kloc hahaha
P

Petrinjo885

pre 1 dan

Sve vise licite na Pink i informer sa ovim naslovima i citatima, da se covek duboko razočara.. da se citira neka kultna ličnost pa da razumem, ovo je skroz neukusno, uozbiljite se, krajnje je vreme.
Н

Никола928

pre oko 17 sati

Текстове им пише АИ, лако је препознати
D

Djoxxx

pre oko 13 sati

@Nikola AI ne bi imao onoliko pravopisnih grešaka.
D

DZJEMSGIST

pre 1 dan

sve u redu messi goat ali sram vas bilo za nepostovanje ronalda

Истина

pre 1 dan

тежак дан за песијеве фанове
D

Dubai CR7

pre 1 dan

Dokazao je CR7 da je i sa 2 god vise od Mesija spremniji od njega pretrcao je danas najmanje 15km svaka i to sprinteve... Uz to pokazao da nije sebican kao Mesi koji izvodi svaki slobodan udarac cak i sa pola terena pokusava suteve, sutira penale, samo da bi oborio rekord... Ronaldo je slobodne udarce prepustio drugima iako je klasa za sve... Veliki covek...
J

Jgghhj

pre 1 dan

Hahaha pa sve je obrnuto. Druze ne lazi sam sebe. Svi znamo da ga ni suigraci ne vole jer je sebican. Ronaldo je sramota

Jude Bellingham

pre 1 dan

Tišinčina 🤫 videćemo Mesija u 41. godini.

Dorcolac

pre 1 dan

videli smo penalda u 37oj na klupi u Kataru 😂😂😂
T

Tln

pre 1 dan

Ja misl8m da nije tolika budala da igra u 41-prvoj godini. Nije bi cudo sta se u svijetu radi i desava, kad ljudi ne mogu da vide razliku izmedju ova dva igraca. Razlika he kao nebo i zemlja ali ljudi su toliko zatucani i zaludjeni da je to za nepovjerovati.
H

Hagdfhnn

pre 1 dan

Tako ste isto govorili i prije 2 godine kada je Ronaldo dao 0 golova na Euru pa eto vidimo sad Messija sa 39 kakav je hahaha

RealNo1

pre 1 dan

Шта је било редакцијо Моцарт спорта? Како сте поднјели ово?
n

najbolji bekovi

pre 1 dan

a Hakimi i Mazraui?
O

Orao1

pre 1 dan

Sama cinjenica da sa 40 godina trci vise nego neki za 25 je za ogromno postovanje. Ne ulazim u druge detalje. Iskreno kao roditelj, voleo bi da moj sin ima idola kao sto je Ronaldo sto se tice predanosti i radne etike.
H

Hidzuama

pre 1 dan

Ma aj sad idu komentari da zabija protiv slabih reprezentacija. Sta sve necemo procitati o najboljem strijelcu ovoga sporta, a citamo to od ljudi koji su zavrsavali karijere u 30ima ili likova sa stomacinama...

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Veoma dobar danas Cristiano, nadam se da će i u sledećim mečevima nastaviti u istom maniru.

Dorcolac

pre 1 dan

Kriticari ne cute lik je dao Uzbekistanu 2 gola sa trecim najbokjim timom na svetu iza sebe, smiri hormone admine previse si se napalio
S

Slb bez p

pre 1 dan

Portugalci odigrali prvih 15-20 minuta ozbiljno, posle odradjivali. Ronaldo je najbolji fudbaler ikada, i tu nema zbora. Nisu uopste vazni golovi koje je dao, a dao ih je konacno kad su saigraci poceli da mu stvaraju sanse, a ne kao u prosloj utakmici da samo vracaju loptu nazad, vec pristup, igranje odbrane, trcanje, posvecenost, presing, kreiranje napada. Dok Mesi vec nekoliko godina statira u napadu na 20ak metara od gola i ceka povratnu jer je odatle navezbao, i naravno ceka penal. O ironije li, Ronalda zovu Penaldo. Ovaj Portugal moze mnogo bolje od ovoga, ali mora odbrana mnogo bolje da im zaigra ako zele da napadnu titulu.
O

Ollmkmlmm

pre 1 dan

Ronaldo vec nekoliko godina statira u napadu na 16 metara od gola i ceka povratnu jer je odatle navezbao, i naravno ceka penal. Messi zadnjih 5 godina ima samo 13 penala, a Ronaldo 68 lol
p

plavacc

pre 1 dan

nije ni u najboljih pet.najveći radnik ikad u fudbalu,da,i zato mu treba skinuti kapu,ali realno nije ni u najboljih pet
S

Sta ti pricas

pre 1 dan

Kakav li ti fudbal gledas kada si ovo napisao
B

Bu

pre 1 dan

Au druze… Ronaldo nikad nije ucestvovao u kreiranju napada… najbolji realizator ikad ali …
P

Polako bre

pre 1 dan

ipak je on i dalje sposoban da daje golove,ali treba mu ekipa da ga “hrani”. sto se ove utakmice tice ekiia koja prima gol iz kornera centarsutem koji ide po zemlji nije bas meridavna….sacekajmo recimo utakmicu protiv Kolumbije koja ipak mao tvrdja i malo bilja ekipa,da bi se donosili ikakve kritike i zakljucic….svakako Ronaldo jedna od najboljih golgetera ika.

Bojank1991

pre 1 dan

Šteta za one zicere, baš šteta
H

Hala madrid 22

pre 1 dan

Mesijevci cutimooo aaaa hahahaha CR7 GOAT
n

nemanja1512

pre 1 dan

au braco, pa vi ste prvi pljuvali ronalda hahahahhahahaha

Истина

pre 1 dan

Па ви сте први били овде критичари, посветили сте колико чланака о Роналду и о томе како је достигао крај. Роналдо је вечерас показао своју величину не головима него када је препустио саиграчу да изведе слободњак, што један себични фудбалер из Аргентине никада не би урадио.
M

Markoooo84

pre 1 dan

Ma nije valjda,posle toliko godina uradio jednom to i sad treba da mu svi popu.imo. Dobro se sećam u Realu kad je svaki mogući slobodnjak šutirao,a da li je jedan uspeo da postigne gol. Ili u zid,ili daleko od gola. Nikad slobodnjake nije znao da šutira
U

Ugvvhjj

pre 1 dan

Hahaha pa sve je obrnuto. Druze ne lazi sam sebe. Svi znamo da ga ni suigraci ne vole jer je sebican. Ronaldo je sramota. Dok Mesi daje suigracima cak i penale jer je velicina. To Ronaldo nikad ne bi uradio

Rosavi

pre 1 dan

Pozdrav za redakciju i hejtere , od najboljeg svih vremena.
m

matakojegoatsigurno

pre 1 dan

bravo, protiv svemocnog uzbekistana.

kiboooo

pre 1 dan

Tata igre u 41 godini i dalje daje golove.
P

Pola

pre 1 dan

Prva ozbiljna ekipa i oni idu doma.
B

Bvghhhj

pre 1 dan

Ronaldu sada poniste crveni protiv Irske da moze igrati na Svjetskom, a nisu htjeli ponistiti Mandzukicu 2014 da moze igrati protiv Brazila. Ronaldo, Fifa i Uefa su vec davno napravili cirkus od nogometa. Sve mu je dozvoljeno. Ronaldo je projekat FIFE i UEFE, sve mu je kupljeno i namješteno jer je Barcelona imala Messija koji je ipak bio u svemu bolji od projekta. Koliko je Ronaldu poklonjeno liga prvaka i zlatnih lopti, koliko su puta mijenjali kriterije samo da je on dobije.. dno dna
C

Cole Palmer iz Nis

pre 1 dan

Kakva partija 41godisnjaka, bravo majstore, zapusio si im usta, idemo dalje jos jace do kraja. Henry i Ibra da vas cujemo sad, ljubomorni licemeri.
J

Jggvvb

pre 1 dan

Zanemarite samo period od 2013 do 2018 i sta ostaje Ronaldu? Bez tog perioda u ostalih 15 sezona je dobio samo 1 zlatnu loptu, 1 ligu prvaka, samo 1x bio najbolji strijelac lige prvaka. Nikad nije bio najbolji igrac svjetskog ni Europskog prvenstva, a ni Italijanske lige (pokrali su Quagliarellu one sezone). 2016 kada je Portugal osvojio Euro, Nani je dao isti broj golova kao i on. Bez Modrica, Kroosa, sudija, Fife i Uefe njegovi uspjesi su gotov pa nikakvi. Ronaldo je najprecjenjeniji igrac ikada. Dobar jeste, ali ni blizu onoliko koliko ga se predstavlja. Znam da ce me njegovi fanovi napasti ali napisao sam 100% istinu. 15 sezona nije malo..