Komentari na vest

Ili Mešburnovih 30.000.000 ili državna milostinja: Monako na raskrsnici, a sredine nema

nadama

pre 18 dana

Nista od njih biti nece
M

Miloš Adamov

pre 18 dana

Nema nista od toga ima da se radpadnu na kraju!

kvazimodo

pre 19 dana

Ubacite besiktas paok klubove koji imaju navijace a ove vestacke tvorevine koje ne mogu da napune halu od 5000 mesta kome je to potrebno nekad se igralo zbog navijaca a sada a zalost kao i sve ubog para
c

chicalozzi

pre 19 dana

ceo tim im je vec kaparisan sirom evrope
m

maksaa444

pre 19 dana

neka urade sto pre to sto zele, ponestaje vremena a tim im se raspada
W

Wǔqìqí

pre 19 dana

Ja ću ih kupiti i napraviću filijalu za moju zvezdu.

RealNo1

pre 19 dana

Па само нек дозволе власнику клуба да плати играче.

wizard 1987

pre 19 dana

gasi i teraj dalje...svakako svi igraci idu