Komentari na vest
Nema šta, Žalgiris melje i ide u plej-of
1
11
pre 3 meseca
Па, нормално... Не падају сви као ми кад је најбитније. Ми бисмо у плеј-оф али да се не добије Барса, Реал и уз то да се приушти пораз од Бајерна, Париза...
s
spiritus movens
pre 3 meseca
Izgubice od Partizana u Beogradu. Mozda ih i Dubai pre toga dobije.
g
gt
pre 3 meseca
Ali bas nema sta dobro ste napisali,raspored vise nego dobar i bice vjerovatno i iznad seste pozicije
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
sreda | 24.06.2026.
četvrtak | 25.06.2026.

.jpeg.webp.webp)






