Komentari na vest

Obradovićev prioritet uvek bio PAO, odbio četiri kluba pre odluke da se vrati u Atinu

zeljko markovic

pre 32 minute

U amanet stoji kada je umro tata od Janopokolusa,da jednom vrati Obradoviċa.Ispunio ie pokojnim tati želju Nek bude tamo,2 možda i 3 godine,pa nek se vrati u Partizan,do tad valjda ċe i bolje vreme biti.Svi pričaju lako je uzeti sa velikim budzetom evroligu,pola evrolige ima jake budzete pa ne mogu ništa da urade.Primer ke Milano koji godina ulaže nenormalne pare.Hapoel isto ove godineZavrši tu posao,pa se vidimo opet u Areni..
J

Jka

pre 34 minute

Samo pare nista emocija...jos jedan veliki srbin koji kad vidi lovu ide na prvi avion a vi se palite na njihove price o ljubavi...

medabagljas

pre oko 2 sata

Ma nije valjda da nije hteo u voljeni i jedini Partizan
D

DosijeX

pre oko 2 sata

Ma nije valjda da nije hteo u voljeni i jedini Partizan
t

tiesto

pre oko 2 sata

Partizan je bio samo usputna stanica
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Na Sterlingsa Braunfelsa bi poručija da prvo nauči padeži i da se opismeni, a onda da ustane kad piše splačine o Svetislavu Pešiću.
P

Papu Gomez

pre oko 2 sata

тешко да може до десете

90Jelena

pre oko 2 sata

zelim mu svu srecu samo nije trebao davati takvu izjavu partizan ili nijedan klub vise

Milan Milutinovic

pre oko 3 sata

Da li je Janakopulos kacio patlidzan na instagramu aludirajuci na facijalne ekspresije novog trenera PAO i da li je Janakopulos izjavio da sadasnji trener ima zasluge za titule koje su osvajali u tom periodu ali da je za to najzasluznija njegov otac i stric koji su tada vodili klub.
m

mladost + droga

pre oko 3 sata

Jeste. Sada daje 4 miliona godišnje tom nezaslužnom i kaže da je njegov povratak veći od osvojene Evrolige.
I

Iff

pre oko 4 sata

@Легенда предграђа Ala smo ti nabili komplekse pa si 5 komentara ostavio jadnice unesreceni
s

smesni smo mi panteri

pre oko 4 sata

Predstavljanje novog trenera, dva nova pojacanja, ali dzabe - opet cemo vise komentara ostaviti na vesti o Zocu :(
K

Kup

pre oko 4 sata

Sve se razume, dok su ovi na vlasti, on nije imao šta da traži u Srbiji... Ali, svojom čuvenom izjavom, da sebe nigde ne vidi osim u Partizanu, mnoge ljude je razočara... Pogotovo što je došao kod čoveka koji je u najmanju ruku čudan... Nema ni tu 10 te titule...
N

Nebuloze

pre oko 4 sata

Vala bas, nisu mogli da mu obezbede 150 miliona evra budzeta. Zato kad oni odu, dolaze sledeci koji ce 200 miliona evra da mu daju odmah. A mozda ipak zavrnu slavinu, ko ce ga znati
B

Bugarin 76

pre oko 2 sata

Pa sta reci kad je los covek. Titula sa Partizanom nije njegova, nego profesora Nikolica, on mu je delio savete sa tribina, Silobad mora napolje, uvedi Koprivicu, nije se nista pitao. A onda u Sidneju opet okrivi igrace zbog poraza od Litvanije Pešić preuzme tu istu ekipu,, donese 2 zlata, on preuzme ponovo ekipu, dozivi fijasko i 2004 i 2005,Pravili Arenu zbog nas, izgubi vec u osmini finala u Spensu od Francuske, a onda onaj cuveni intervju gde su svi krivi svi Miličić, Scepanovic, nikad on, Kari se vrati i opet nam doneo 2 medallje. Pre toga Sale Djordjevic isto toliko. On je običan jebivetar iz Čačka
Л

Легенда предграђа

pre oko 4 sata

Државни пројекат страхује од Желимира и кад није у Партизану. Ћациленд из Железника.

How Yes No

pre oko 4 sata

Pozdravio te Vlada Mandic sa sve transparentom iz finala rukometne lige
a

a da posetis

pre oko 1 sat

ustanovu da ne bude kasno...?
G

GrofModerneHrvatske

pre oko 4 sata

Tko je bolji trener, anketa? Pešić Sv. ili Ž. Obradović Obrad Lajk gore glas ide Pesicu, a glas dolje Željku Želimiru Obradoviću
g

gosti iz NISA

pre oko 3 sata

Odgovor je jasan, Kari je insticija i legenda reprezentacije, a Zeljko je legenda evrope, 9 puta prvak evrope, ide uskoro i 10ta. Duda, Kari i Zeljko, treba se ponositi a ne birati najboljeg
t

trofeji

pre oko 3 sata

ako se meri po trofejima, vrlo je jasno ko ih ima najvise u evropi.

Istina

pre oko 3 sata

Zeljko za 3 zivota nece biti tako dobar trener kao Kari, koliko god trofeja da ima
B

Bok,

pre oko 3 sata

Gdje trebam pritisnuti za Acu Petrovića?
Л

Легенда предграђа

pre oko 4 sata

Превазиђеном тренеру се даје оволики уговор а перспективни Радоња се тера из Пао пре Нове године!? И још је Желимир имао 4 понуде!? Ма,ајте молим вас,не измишљајте.
Б

Божа 33

pre oko 4 sata

Како припадници мањина мрзе све што има везе са Партизаном...Он је донео титулу првака Европе Партизану. Ниједан прави навијач неће написати ништа лоше о њему. Живео!
U

Uvlakac

pre oko 4 sata

Sada normalno sledi "ili cu raditi u Panatinaikosu ili necu raditi". Kako covek dozvoli sebi da bude ismevan.
Л

Легенда предграђа

pre oko 4 sata

Ко ће дочекати утакмицу Фмп-Пао? Жељко турчине,изливи мржње,љубав према вођи и контролисана трибина где не сме да се писне.
B

Bacoglavac

pre oko 5 sati

Он је Партизан вратио у ЕЛ где и припада, дао је целог себе, сад нек освоји десету!

How Yes No

pre oko 4 sata

On se u Partizan vratio kad su dosli milioni kojim je placeno ucesce u EL i najskuplja ekipa ikada na ex-Yu prostorima. Mogao je i sezonu pre toga da dodje, ali nije hteo, niste imali suske
Л

Легенда предграђа

pre oko 5 sati

Пошто има много коментара злобних а кишаркашки неутемељених (из Железника) да разјаснимо неке ствари. Желимир има право да ради. Желимир има право да ради где хоће. Желимир бира где ће да ради. Желимиру дају највеће буџете. Желимир ће или неће узети трофеј у Пао али ће остати дуже од легенде Радоње који није дочекао Нову годину. Желимир је жива легенда европске кошарке и ноћна мора сакупљача секундарних сировина који се више њиме баве него својим отетим клубом.
P

Pravo na sve

pre oko 4 sata

Evo ti komentar od nekoga ko nije iz Zeleznika i ko navija za Partizan. Naravno da na sve to ima pravo, ima pravo i da bude d..euvlakac i da laze i da nema rezultate u voljenom klubu i da prebaci odgovornost na sve druge samo da on ne bude kriv i da radi ili u Partizanu ili nigde i da bude ismevan zbog toga. Na sve to takodje ima pravo koje inace obilato koristi.
J

Jka

pre 32 minute

I sta je Zelimir uradio sa parama gradjana Srbije posto je on ipak veci srbin od svih nas?!
S

Sve se zna

pre oko 5 sati

Spremao se za njih dao otkaz da se lepo odmori i sve spremi Prodaja magle u Beogradu kao paravan za sve ovo Dobio ponudu pre mesec dana nego je otisao it Parrizana a to je kako je rekao u svojim krugovima ponuda koja se ne odbojija Naplatio se.napokon i sve ok samo rodjace pusti me price kako volis Partizan vise od svega

Slavko Filipovic

pre oko 5 sati

Teako da moze neko da odbije tolike milione...

kiboooo

pre oko 5 sati

Nije sve u parama vratio se iz ljubavi

PsyhoDelija

pre oko 5 sati

oce li biti doček na aerodrom?
M

Markokmet

pre oko 5 sati

Zeljko Obradovic povratku u Panatenajkos ima najvece sanse da osvoji svoju ljubilarnu 10 titulu u Evroligi

stefan nikolic

pre oko 5 sati

srecno ti bilooo legendooo
k

kukulele

pre oko 5 sati

pao treba da dovede karlika, topica i jabuselea.

[email protected]

pre oko 5 sati

"Đole, ja se nikad nisam opterećivao s pare..."

No name

pre oko 5 sati

laganan evroliga ide
o

ogiibk

pre oko 5 sati

Zeljko Obradović je legenda

Isa Peric

pre oko 5 sati

Zasto da covek ne uzme pare kada je to svojim radom pokazao i dokazao da vredi.

Petar Kocevic

pre oko 5 sati

uzece titulu optet

Milijana Ilic

pre oko 5 sati

Pozdrav za sve one prevazidjene,ostarele i one koje niko nece xaxaxa

[email protected]

pre oko 5 sati

nije se odlucio za Pao nego je odabrao kintu Matori lisac

jaca966

pre oko 5 sati

tsamo ga svo vole nema spletkarenja razumem ga
K

Komri

pre oko 5 sati

pa kad je vrhunski trener sto ne ode u Asvel i uzme Evroligu, on uvek ide tamo gde ima brdo para da se dovode igraci. Muka mi od takvih strucnjaka kao Gvardiola u fudbalu idi batice negde i pokazi da si trener
J

Junker

pre oko 6 sati

Ko ce docekati utakmicu Partizan-Pao. Reinkarnacija stafete mladosti, idolopoklonstvo u svom najpunijem obimu.
N

Naravno

pre oko 5 sati

А ko ce da doceka Sasu Obradovica posto po drugi put oteran ,popljuvan i ponizen i to jos kao legenda jedina.

Milijana Ilic

pre oko 5 sati

Ko ti je kriv sto u svom klubicu nemas takvu licnost
J

Junker

pre oko 4 sata

Evo suze mi idu sto nemam “druga Tita” svog detinjstva…
g

gosti iz nisa

pre oko 3 sata

mozda ce na kolena i ljubiti grb, ipak nije on taj lik. samo nose isto prezime.

[email protected]

pre oko 6 sati

covek je legenda kakve nema, kralj!!!
L

Legendo

pre oko 4 sata

Pored legende koja je osvojila najvise trofeja prvaka Evrope, takodje je i legenda lupetanja i uvlacenja raznim ljudima u b..u.
l

lumperaY

pre oko 6 sati

732 texta o zelimiru a o Velikom Kariju Pesicu i njegovoj penziji 2,A mogli ste staviti u 1 tekst da žoc uzima partizanu bongu bogdana i da je pokusao matovica iz strucnog staba a da ga savic vec iskuliro posto ga ovaj javno oblatio za ostekovskog da je to ukanalilo sezonu i da vec jjednim okom namiguje na karlik jonesa žocika,preveo ih zedne preko vode ,tako to radi cacanski kibicer
A

Aahahahaahah

pre oko 5 sati

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣,a kako radi Saso sto ste ga napljuvali i oterali🥳🥳🥳

Sterlings Braunfels

pre oko 4 sata

Željko Obradović i Svetislav Pešić ne mogu u istu rečenicu to ti je kao da uporedjuješ Rafu Beniteza koje je osvojio slučajno jednu ligu šampiona sa Karla Ancelotija
A

AvCZV

pre oko 4 sata

Veliki Svetislav Pesic koji nam je protracio zenit karijere sa najboljim kosarkasem planete Nikolomo Jokicem, neka hvala , ne treba. i ne moze u istu recenicu sa velikim Zeljkom Obradovicem

Pobogu...

pre oko 4 sata

Bravo! Zaboravlja se šta je sve Pešić osvojio na REPREZENTATIVNOM nivou, gde igraš sa onim što imaš, a ne sa onim koje ti prebogati gazda KUPI.
Z

Za reprezentativca

pre oko 3 sata

Osvojio je i Žoc svašta na reprezentativnom nivou, al kako to da znaš kad te košarka zanima od 2022
l

lumperaY

pre oko 3 sata

aj sta je uradio za nasu reprezentaciju za razliku od zeljka ali sta je Kari uradio za kosarku u nemackoj i reprezentativnu i Bajern kolko je poularizovo to tamo de je kosarka bila cetvri esalom sporta,napravio od nje zemlju evropskog prvaka....plus doneo barsi prvu titule evropsku upravu si ne moze da se poredi sa zelimirom koji je u jednom trenutku u pao imao petorku pekovic gist šaras dijamantidis spanulis.teze neosvojiti nego osvojiti
S

Sofronije III

pre oko 2 sata

@Za reprezentativca, idolopokloniče, ljubitelju lika i dela... EP zlato 97. SP zlato 99. Biće dati od skora pratiš košarku... Pešić,
P

Pobogu

pre oko 2 sata

@lumperaY, ne možeš ti to objasniti nekima koji košarku prate od kad se ovaj vratio u Partizan. Zlata na evropskim i svetskim prvenstvima sa različitim zemljama i različitim uzrastima, to nekima niko nije mogao da kupi. O debaklu na EP u Beogradu i Novom Sadu i dalje se priča. To je jedini put u istoriji svih sportova da jedan cenjeni selektor za neuspeh javno okrivi igrače.
Z

Za reprezentativca

pre oko 2 sata

Sofronije, ne razumem baś tvoj komentar. Hoćeš da kažeš da su Evropsko '97 i Svetsko '98 (ne 99) nebitne medalje?
R

Rossoneri

pre oko 6 sati

Ajde manite se vise tih prica opcija je bila povratak u Partizan nema od toga nista otisao je gde su mu dali najvise para i to je to, kao navijac Partizana objektivno kazem da je sam sebi pljunuo u usta s onom izjavom da jedino ovde moze raditi pa evo videli smo kad zazvone strani dolari na vrata sta je uradio a realno je i da ovde nije radio za kikiriki nego je imao sigurno milion do dva godisnje sta ces vise plus zivis u svojoj drzavi, isto i Bogdanovic ako ne dobije nba ponudu otici ce u Pao a vamo kao veliki grobar, nema od te ljubavi prema klubu nista, bice puno minusa ali ovo vam je realan komentar.
Š

Šta pričaš ti

pre oko 5 sati

Znači imao je ponudu Partizana, ali je PAO dao više?
P

Preza

pre oko 4 sata

Daleko si ti od pravog navijaca partizana....
R

Realantip

pre oko 6 sati

Sinonim za moral i odanost! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
M

M becks šveps

pre oko 6 sati

Njemu treba najveći budžet da bi osvojio. Drugačije ne ide.🤦🏻
P

Partizan nezainteresovan

pre oko 6 sati

Kakav vam je ovo tekst? "Imao je ponude Reala, Barse, Efesa i Dubaija, a i povratak u Partizan je bio u Obradovićevoj glavi". Možda mu je u glavi bilo i treniranje Dončića pa ipak nije dobio ponudu iz Kalifornije.
p

pojašnjenje

pre oko 4 sata

S obzirom da sam dobio veliki broj lajkova, a nimalo dislajkova, čini mi se da romi ne shvataju poentu mog komentara, pa da objasnim: Svi znamo da je Željko hteo u Partizan ali ne može sam sebe da dovede tamo, pa je besmisleno spominjati Partizan uz klubove od kojih jeste dobijao ponude
H

Hyypia

pre oko 6 sati

Časovi ljubavi.
B

Bas gospodin

pre oko 6 sati

Pre 2 godine: ili cu raditi u Partizanu ili nigde… Na kraju ce odvesti i Bongu.
Č

Čuvajmo Bongicu!!

pre oko 5 sati

Šta vi pišete, kao da je Bonga princeza na zrnu graška. Čovek ide iz Partizana, ako ne u PAO onda negde drugde
Z

Zar tako, Žoc?

pre oko 5 sati

E moj Žoc, umesto da sediš kući i vezeš goblene ti si izabrao da povrediš tanana osećanja Ostojinih moralnih gromada. E moj Žoc...
9

987

pre oko 6 sati

Ma hteo je on u Partizan, samo nisu mogli da mu obecaju da ce imati carter let za Dubai, i to je prelomilo
x

xnxx

pre oko 6 sati

pa imao je 10.5 miliona razloga a i (ne)ograniceni budzet

Marko Zigerige

pre oko 6 sati

Ostoja je rekao ne može više dok je on tu da dodje Želimir!

RodjenLoš

pre oko 6 sati

Obradović Željko jedan od naših najuspešnijih trenera,
B

BabauBalonu

pre oko 5 sati

Nakon zitka jakovljevica najuspesniji...prvo zitko pa Zeljko.
P

Pobegulja veka

pre oko 5 sati

Pobegao u N Sadu iz reprezentacije Jugoslavije i pobeze iz Partizana sada
N

Najbolji*

pre oko 5 sati

Nebo je plavo. (100 dislajkova)
U

Uspesan trener

pre oko 4 sata

Nije jedan od, nego je najuspesniji srpski trener, ali nije najuspesniji Partizanov trener.
S

Sima Arauho

pre oko 6 sati

Pa kako to jedan Grčki milioner daje tolike pare i ugovor na 3 godine ovom senilku koga je vreme pregazilo?!Zašto ne vrati Radonju?!
B

Bunilo

pre oko 4 sata

Zato sto ne zna sta radi.