""
""

Bajern se igrao u Dohi, Vajzer „spakovao“ dva komada katarskom timu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 13.01.15. | 21:09

Bavarci slavili sa 4:1 u prijateljskoj utakmici u Dohi, Gvardiola pružio šansu rezervistima, ali ni standardni igrači nisu bili potpuno pošteđeni

Nije bitno gde, Bajern pobeđuje na svim meridijanima! Pep Gvardiola poveo je ekipu na mini pripreme u Dohi, a šampion Nemačke u kontrolnoj utakmici preslišao je Ol Star ekipu Katara sa 4:1

Veoma dobru partiju pružio je mladi vezista Mičel Vajzer koji je dva puta pogodio mrežu. On je bio strelac u trećem i 14. minutu i već tada je bilo jasno kako će se ova utakmica završiti.

Domaćin  je smanjio u 26. minutu preko Hamdija, ali se bavarski gigant zatim uozbiljio i pogocima Franka Riberija u 43. i Klaudija Pizara u 90. minutu došao do konačnog rezultata.

Ekipa Bajerna drugi deo sezone u Bundesligi počeće 30. januara gostovanjem Volfsburgu.