"Krasić"
"Krasić"

Bastija pregazila Lorijan, Krasić postigao prvenac (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 04.10.13. | 22:28

Srpski reprezentativac postigao treći gol za pobedu Korzikanaca i ovacijama ispraćen sa tribina...

KrasićMiloš Krasić se vraća u staru prepoznatljivu formu koja ga je krasila dok je nosio dres moskovskog CSKA i tokom jesenje sezone u Juventusu. Bivši srpski reprezentativac, posle nekoliko dobrih partija u minulim kolima, postigao je konačno prvenac za Bastiju u pobedi nad Lorijanom rezultatom 4:1 u okviru 9. kola Lige 1.

U finišu prvog poluvremena nad njim je napravljen čist penal, ali sudija nije pokazao na belu tačku, da bi u nastavku meča Ekuele Manga izblokirao njegov udarac i spasio siguran gol.

Krasić je zamenjen u 74. minutu i ovacijama sa tribina stadiona Cesari ispraćen dok je napuštao teren. Nema sumnje da će biti od velike koristi treneru Frederiku Hancu u nastavku sezone, samo da ga mimoiđu povrede s kojim je imao dosta problema tokom (ne)igranja za Fenrebahče.

Goleadu na Korziki inače je otvorio Budebuz u 6, nastavio Kazri iz penala u 23, Krasić u 59. i Romarik u 79, dok je jedini gol za goste postigao Kutadur u 31. minutu. Takođe, vredi istaći zapaženu partiju dvostrukog asistenta Bruna, što je umnogome pomoglo da Bastija pobedi i krene uzlaznom putanjom.