"Morao je bolje da odreaguje"

Brahimi se izblamirao: Napadač Porta prebacio prazan gol sa dva metra udaljenosti (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.05.15. | 15:19

Alžirac upropastio majstorije saigrača Huana Kintera

Morao je bolje da odreagujeJasine Brahimi se propisno osramotio u pobedi Porta protiv Penafijela. Alžirski napadač je na skoro neverovatan način uspeo da ne postigne gol u 44. minutu meča pri rezultatu 0:0.

Njegov saigrač, Huan Kintero je prvo prevario dvojicu protivničkih igrača. Kolumbijac je prvo u stilu Zinedina Zidana "provozao rivala na ruletu", da bi sledećeg lažnjakom poslao u prazno. Usledilo je dodavanje Brazilcu Danilu koji je na levoj strani pronašao usamljenog Brahimija. Ipak, bivši igrač Granade je sa dva ili tri metra udaljenosti uspeo da prebaci gol visok dva metra i 44 centimetra.

Brahimi je ostao u čudu kako je lopta otišla iznad prečke, ali mreža Penafijela je mirovala. Porto je na kraju slavio sa 2:0 protiv poslednjeplasiranog tima portugalske Primeire. Ono u čemu nije uspeo Brahimi, uradili su uradili su Vinsen Abubakar i Danilo golovima u drugom poluvremenu za pobedonosni završetak sezone u kojoj Porto nije uspeo da osvoji niti jedan trofej.