""

Marselj krenuo furiozno! Brandao srušio Ajačio, navijači pravili haos ispred stadiona (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 11.08.13. | 23:18

Brazilski internacionalac postigao pobedonosni gol u 34. minutu

Marselj je furiozno krenuo u novu sezonu! Gotovo nezapamćeno za francusku ligu, tim sa Velodroma za samo petnaestak minuta uspeo je da postigne tri gola i obezbedio tri boda na gostovanju Genganu.

Golove za nekadašnjeg prvaka Evrope postigli su Žinjak u 2, odnosno Pajet u četvrtom i 16. minutu. Novajlija u ligi bio je najbliži golu u 52. minutu, kada je Jatabre imao šansu da sa bele tačke smanji na 1:3, ali je Mandanda odbranio njegov udarac.

Ovaj momak se nešto kasnije iskupio za promašeni penal, međutim, to je bio i konačan rezultat ovog susreta.

BrandaoSent Etjen je uspešno započeo novu sezonu u Ligi 1. Zeleni su kao gosti slavili protiv Ajačija sa 1:0. Kada nema Obamejanga (otišao u Dortmund), tu je Brandao. Brazilski internacionalac postigao je jedini gol na meču u 34. minutu zahvaljujući asistentu Hamumi, koji je sve sam odradio. U finišu Arne je izgubio živce i zaradio dva žuta, odnosno crveni karton zbog protestvovanja, pa je domaćin ostao sa igračem manje u pokušaju da dođe makar do boda.

Pre meča ispred stadiona su se sukobili navijači oba kluba. Letele su kamenice, flaše, pa je policija morala da morala da koristi suzavac kako bi rasterala sukobljene strane.

LIGA 1 - 1. kolo