""
""

BUNDESLIGA: Đurđić zabio dva komada, Grojter izgubio i - ispao! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 26.04.13. | 22:42

Srpski reprezentativac odigrao sjajno, ali nije uspeo da spase svoj tim poraza od Hanovera - 2:3

Grojter Firt se vraća u Cvajtu... I pored dva gola srpskog reprezentativca Nikole Đurđića, domaćin je izgubio od Hanovera sa 2:3 i izgubio sve šanse da se dokopa barem 16. mesta, koje vodi u baraž.

Gosti su zasluženo odneli bodove, bili bolji tokom većeg dela meča, dva puta vodili, da bi na kraju trećim golom srušili sve snove Grojtera.

Đurđić je prvi gol postigao za 1:1 u 41. minutu, kada je sjajnim potezom i golom krunisao odličnu akciju svoka tima. U 83. minutu izjednačio je na 2:2 posle centaršuta sa leve strane i odličnog udarca glavom.

Tri boda gostima obezbedio je golom tri minuta pre kraja Pinto. Prethodna dva gola za Hanover postigli su Abdulae i Hofman

Grojter posle novog poraza, 12. kod kuće (i dalje nemaju pobedu pred svojim navijačima u Bundesligi), ostaje na poslednjem mestu, dok je Hanover popravio svoj plasman za dva mesta i sada je deveti sa 41 bodom.