"Strahinja Rašović"

Buran vaterpolo derbi: Partizan vodio tri četvrtine, Zvezda preokrenula u poslednjoj, na kraju – 8:8! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 08.02.15. | 19:51

Više nego uzbudljiv okršaj na bazenu Sportskog centra Milan Gale Muškatirović

Strahinja Rašović

Večiti vaterpolo derbi između Crvene zvezde i Partizana u 16. kolu Trigčav regionalne lige u potpunosti je opravdao očekivanje, pošto je nakon velikih preokreta okršaj u bazenu Sportskog centra Milan Gale Muškatirović zavrešen nerešenim rezultatom - 8:8 (3:4. 1:2, 1:0, 3:2).

I jedni i drugi će imati za čim da žale. Izabranici Vladimira Vujasinovića zbog činjenice da su tri četvrtine bili u vođstvu, na poluvremenu i rezultatom 6:4, a domaći jer su na nešto više od minuta pre kraja golom Đorđa Bjelića iz kontranapada potpunosti preokrenuli rezultat (8:7), ali je već u narednom napadu Nikola Jakšić iz akcije sa igračem više postavio konačan rezultat.

Braća rašović su postigla čak pet golova za domaći tim. Strahinja je postigao tri, a Viktor dva, dok su na drugoj strani po dva postigli Mandić, Subotić i Stojanović.

Zvezda je došla do četvrtog boda u regionalnom takmičenju, ali je još uvek zakucana za dno grupe „Za prvaka“, dok crno-beli imaju tri boda više i ostali su na šestoj poziciji.

(FOTO: MN press)