""
""

Čičarito uništio Koltove, a Van Gal kuka da mu fale napadači?! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 12.12.15. | 20:24

Računajući i večerašnje pogotke, Čičarito je na poslednjih 15 utakmica u svim takmičenjima čak 12 puta zatresao protivničku mrežu.

Kada se završila prethodna sezone trener Mančester Junajteda Luj van Gal potrčao je brže bolje da se otarasi Havijera Čičarita Ernandeza i poslao ga je u Bajer iz Leverkuzena.

Kakva greška! Meksikanac u dresu ovog kluba iz nedelje u nedelju pokazuje klasu, a večeras je u pobedi nad gostujućom Borusijom Menhengladbah (5:0) u 16. kolu Bundeslige postigao het-trik.

Na ovaj način Leverkuzen se koliko toliko iskupio pred svojim navijačima zbog ispadanja iz Lige šampiona u grupnoj fazi i najavio bolje partije u nastavku sezone.

Leverkuzen je u prvom poluvremenu dao samo jedan gol, strelac je bio Štefan Kisling u 30. minutu i delovalo je da nas čeka velika borba u nastavku utakmice.

Ipak, u drugom delu na terenu je postojao samo jedan tim, koji je očigledno pronašao lek za neugodni Menhengladbah kojem se sada ljulja peto mesto na tabeli.

Čičarito je do het-trika došao za samo 13 minuta, od 63. do 76, a tu se ušunjao i Kisling sa još jednim pogotkom.