""

Čik pogodi ko sam? Osam pobeda u nizu i gol razlika 29:4

Vreme čitanja: 1min | pet. 10.03.17. | 23:31

Porto nastavio sjajan niz i na gostovanju Aruki – 4:0

Možda portugalska Primeira nije najviši nivo fudbala, ali bez obzira na sve Porto je trenutno u najboljoj formi na Starom kontinentu. Zmajevi su demonstraciju sile nastavili na na gostovanju Aruki gde su slavili 4:0. Dovoljno da steknu dva boda prednosti u odnosu na Benfiku koja meč 25. kola igra u ponedeljak.

Zmajevi iz kola u kolo bljuju vatru i uništavaju protivnike. Večeras su stigli do osmog prvenstvenog trijumfa u nizu. A kako igraju najbolje ilustruje gol razlika na tim utakmicama - 29:4.

Na prethodna dva meča 11 puta su ubacili loptu u mrežu rivala. Aruki nije bilo pomoći. Već u 15. minutu Pereira je pogodio mrežu nedoraslog rivala. Na poluvremenu je bilo 2:0, tako da su se u nastavku puleni Nunja Espirita Santoša poigravali s rivalom.

Pobeda je bila podebljena sjajnim akcijama koje su prethodile trećem i četvrtom golu. Bila je to Portova verzija tiki-take.