"Đukić u problemu"

Crno veče Đukića protiv Deportiva: Promašen penal, igrač više, poništen gol... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 07.11.14. | 22:42

Kordoba samo do boda protiv gostiju iz La Korunje

Đukić u problemuKordoba i Deportivo su remizirali rezultatom 0:0 i tako pokazali da će se grčevito boriti za opstanak do samog kraja sezone, iako je tek 11. kolo.

Domaći tim je na taj način i dalje bez pobede u Primeri, dok je Deportivu ovo drugi remi.

Đukićeva ekipa jeste bila bolja većim delom utakmice, pa su se ponadali prvoj pobedi kada je Elder Postiga dobio svoj prvi crveni karton u Primeri. Zanimljivo je da je on napadač koji je napravio najviše faulova (192), pre nego što je dobio crveni karton.

Pokušavali su domaći na sve načine da priđu golu Fabrija, a čak su u 17. minutu imali i penal, koji je skrivio upravo portugalski špic, kada je i zaradio prvi žuti karton. Taj jedanaesterac je odbranio golman gostiju.

Napadali su i napadali, ali sve to se neće pisati nigde. Piše se samo remi, i to onaj najomraženiji među fudbalskim ljubiteljima. Čak su i postigli gol u 52. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.

Kordoba je ostala na poslednjem mestu na tabeli, dok se Deportivo ovim rezultatom popeo za jedno mesto i sada je 15.