"Hari Kejn postiže pogodak"

Da li je Hari Kejn novi Geret Bejl? Totenhem ostao u trci za Evropu i dobio novog pevca u „kokošinjcu“ (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 19.04.14. | 15:40

Mladi napadač nastavlja sa blistavim igrama...

Hari Kejn postiže pogodakTotenhem ne dozvoljava Mančester junajtedu da obezbedi mesto u Evropi, niti Fulamu da pobegne iz zone ispadanja! Posle neverovatnog remija sa VBA u prethodnom kolu, izabranici Tima Šervuda odigrali su jednu vrlo dobru utakmicu sa gradskim rivalom, upisali tri boda i tako zadržali šestu poziciju na tabeli Premijer lige - 3:1.

Još jednu sjajnu rolu imao je 20-godišnji napadač Pevaca, Hari Kejn, koji je treću uzastopnu utakmicu zatresao mrežu i tako postao prvi igrač još od Gereta Bejla kojem je to pošlo za rukom. Inače, mediji na Ostrvu smatraju da je Totenhem dobio pravog naslednika najskupljeg fudbalera sveta, koji bi trebalo da predstavlja vođu tima i budućnost kluba.

Prvi pogodak pao je u 35. minutu, kada je Paulinjo iskoristio odlično izveden slobodan udarac Eriksena i bukvalno jednim, malim potezom usmerio loptu u mrežu.

Ipak, radost domaćih navijača i igrača nije dugo trajala, pošto je svega nekoliko minuta kasnije Sidvel poravnao rezultat.

Već na samom startu drugog poluvremena reagovao je i mladi Hari Kejn. Doduše, veći deo zasluga za pogodak idu Lenonu, koji je slabijom, levom nogom bukvalno u "trepavicu" pogodio mladog napadača, a ovaj je loptu usmerio na pravi put, iako je na leđima imao jednog čuvara.

Iako su gosti imali svoje napade, u 62. minutu ponovo su se radovali navijači Pevaca. Strelac je ovog puta bio Kabul, koji nije imao većih problema da realizuje napad posle nove asistencije Eriksena

Puleni Feliksa Magata imali su priliku da u 77. minutu meč uvedu u neizvesnu završnicu, ali je Sidvel pucao vrlo slabo sa bele tačke...