"Fudbaleri i navijači Klub Briža"

Dva Andradeova skrivljena penala, jedan Refaelov iznuđen i dva realizovana, za povratak Klub Briža na čelo (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 06.04.15. | 16:44

Standard poveo već u prvom minutu, ali su domaćini preokrenuli sa bele tačke

Fudbaleri i navijači Klub BrižaMeč Klub Briža i Standarda je iznedrio novog omiljenog fudbalera navijača i igrača domaćeg kluba - naročito Liora RefaelovaDarvina Andradea, pošto je Kolumbijac skrivio dva penala i omogućio timu iz Briža da preokrene i slavi sa 2:1.

A meč nije mogao da počne bolje za ekipu Hozea Rige pošto je Adrijen Trebel iskoristio neodlučnost golmana Matjua Rajana i već u prvom minutu doneo prednost svojoj ekipi.

Ali na scenu je onda stupio Andrade. U 44. minutu je pokosio Refaelova, sudija nije imao dilemu da li da pokaže na belu tačku, a Izrealac je preuzeo odgovornost i zatresao mrežu. Samo dva minuta pre izjednačujućeg gola Julijan de Sart je imao priliku da poveća prednost Standarda.

I u drugom poluvremenu šou Andradea i Refaelova, levi bek tima iz Liježa je igrao rukom i skrivio drugi penal u 68. minutu, Refaelov je prihvatio još jedan poklon i vratio svoj tim na prvo mesto, a Standard već osam utakmica čeka na pobedu protiv Klub Briža.