"Krasić"
"Krasić"

Dvostruki preokret Bastije i Krasića, Đorđević i dalje posti (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 01.02.14. | 22:08

Evijan bio na pragu sva tri boda vredna spasa, ali Talo sve pokvario u finišu - 1:1...

KrasićGoleada u 23. kolu Lige 1. Mreže su se u subotu tresle 21 put, a najviše golova je viđeno na Korzici i i Remsu. Bastija je dva puta gubila od Gengana, dva puta stizala i, na kraju, prestigla u 88. minutu, kada je Budebuz bio precizan sa bele tačke za konačnih 3:2. I sve to u drugom poluvremenu… Miloš Krasić, srpski internacionalac, ušao je u igru u 64. minutu i učestvovao u velikom preokretu domaćeg tima.

Monpelje je kao gost pobedio Rems sa 4:2. Posle nepunih sat vremena već su imali prednost od tri gola, tako da domaćin nije više imao šta da traži, osim da se potrudi da dođe do prihvatljivog poraza.

Drugi Srbin nije imao ugodno veče. Nant je doživeo poraz na gostovanju Sošou, a Filip Đorđević nastavio je golgeterski post. Poslednji put kada je napadač Kanarinaca postigao gol bio je 10. novembar 2013. godine protiv Bordoa…

Evijan se ponadao da će konačno, posle šest bezuspešnih pokušaja, ostvariti pobedu protiv fenjeraša Ajačija, ali je Talo sve pokvario minut pre kraja i opet ih ostavio kratkih rukava za ceo plen – 1:1.

LIGA 1 – 23. kolo