""
""

Džoker Dani! Ufa bila na korak od iznenađenja, ali Zenit ostaon na vrhu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 09.08.15. | 18:02

Porugalac odlično ispratio akciju nakon topovskog udarca Hulka u 86. minutu i doneo tri boda šampionu iz Sankt Peterburga - 0:1

Ufa je bila na dobrom putu da nakon Spartaka iz Moskve i Kubanja iz Krasnodara otkine dva boda i favorizovanom Zenitu, ali su gosti ipak četiri minuta pre kraja utakmice došli do tri boda zahvaljujući snalažljivom rezervisti Daniju - 0:1 (0:0).

Ufa je tokom gotovo kompletnog toka meča uspevala da drži napadače ekipe Andrea Viljasa Boasa daleko od svog gola, ali u samom finišu nije uspela da izdrži žestok pritisak.

Za sve je u najvećoj meri bio zaslužan Hulk, koji je u 86. minutu topovski šutirao iz daljine, David Jurčenko je uspeo samo da odbije loptu, a kompletu akciju odlično je ispratio dani i doneo tri vredna boda svom timu.

Zenit je tako uspeo da sačuva lidersku poziciju i održi ritam pobeda sa najvećim rivalom za osvajanje šampionske titule CSKA iz Moskve.