""
""

Espanjol ne zna više da primi gol! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 26.11.16. | 20:32

Tim iz Barselone lako slavio protiv Leganesa i nastavio nisku odličn ih rezultata – 3:0

Bio je 22.oktobar. Espanjol je posle triler utakmice usspeo da isčupa bod u sudaru sa Eibarom (3:3). Vratio se na tom meču iz mrtvih tim iz Barselone i otpočeo nisku fantastičnih rezultata.

Od tog dana Espanjol niti zna da izgubi, niti zna da primi gol. Danas su Katalonci lako slavili protiv Leganesa (3:0) i nastavili nisku odličnih rezultata. Na poslednjih pet mečeva imaju četiri pobede i jedan remi. A poslednji put gol su mrežu vadili pre 584 minuta.

Izgleda da je Kike Flores napravio vrlo respektabilan tim. Espanjol se možda mučio protiv Leganesa do zaostavnog vremena do 47.minuta. Tada je Moreno posle prekida i dobijene lopte doneo domaćim navijačima prednost. Sve posle toga bila je stvar rutine. Argentinac Pjati imao je ulogu Leganesovog dželata.

PRIMERA, 13.KOLO

Eibar - Betis 3:1 (2:0)

/Pedro Leon 19, Ametljer 23, Kike 90+2 - Ruben Kastro 84/

Malaga - Deportivo 4:3 (2:1)

/Mičel Santos 21. penal, 56, Sandro 40, Ontiveros 90+2 - Borhes 3. penal, 82, Andone 72/

Real Madrid - Sporting Hihon 2:1 (2:1)