""

Evo kako se Gaman nudi Zvezdi... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.04.16. | 21:25

Astra pobedila na gostovanju Vitorulu i nastavila pohod ka titulu prvaka

Fudbaleri Astre Đurđu ne odustaje od borbe za titulu, a u utakmici šestog kola doigravanja pobedili su kao gosti Vitorul sa 3:1.

Strelac drugog pogotka bio je Marijus Gaman, štoper koji je bio interesantan Crvenoj zvezdi ali kako stvari stoje, beogradski klub ipak će na drugoj strani potražiti novog komandanta odbrane.

Ipak, Gaman je večeras pokazao da ume da postigne i gol mada je to uradio sa bele tačke u 59. minutu. Samo minuta kasnije Denis Alibek je otklonio sve dileme oko pobede Astre.

GAMAN OTPAO JER NE PRAVI RAZLIKU, ZVEZDA NOVOG ŠTOPERA TRAŽI U SOLUNU

Poraz domaćina ublažio je Andrej Čobanu pogotokom sedam minua pre kraja utakmice.

Kao što je to često slučaj u Rumuniji, obe ekipe utakmicu su završile sa igračem manje. Dragoš Nedelču je u 28. minutu zbog grubog faula zaradio crveni karton, a u 87. drugi žuti dobio je igrač gostiju Žunior Maranjao.