"Lids"

FA KUP: Lids eliminisao Totenhem! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.01.13. | 17:08

Paunovi iznenadili Pevce u meču četvrtog kola FA Kupa – 2:1

LidsČelsi je nekako uspeo da izvuče živu glavu u utakmici sa trećeligašem Brentfordom u okviru četvrtog kola FA kupa, ali je Totenhem kažnjen zbog slabe realizacije napada, pošto je Lids odigrao bolje tokom celog toka meča i zasluženo slavio na Eland Roudu sa 2:1.

Paunovi su poveli već u 15. minutu golom Luka Vornija, da bi Ros Mekormak prelepim pogotkom sa desne strane savladao vremešnog Breda Fridela u 50. minutu.  Već tada su navijači Lidsa počeli da slave veliku pobedu i podsetili se slavnih dana sa kraja 20. i početka 21. veka. Poraz je ublažio Klint Dempsi golom u 58. minutu. Do kraja utakmice Pevci su pokušavali da dođu bar do nerešenog rezultata, koji bi doneo igranje drugog meča, međutim, društvo sa Eland Rouda se odlično branilo do kraja susreta.