""
""

Fener napunio mrežu očajne Burse, Krasić u protokolu!

Vreme čitanja: 1min | ned. 10.03.13. | 19:58

Kanarinci silovitom igrom i golovima Emrea, Meireleša, Kajta i Soua razbili goste, koji nisu znali šta ih je snašlo. Bivši reprezentativac Srbije se konačno našao u kombinaciji za tim

Fudbaleri Fenerbahčea brzo su zaboravili poraz u velikom derbiju sa Bešiktašom, i sav bes iskalili na nemoćnoj Bursi, koja je samo tokom prvog poluvremena parirala veoma raspoloženom domaćinu – 4:1.

Iako su gosti poveli već u drugom minutu pogotkom Stanislava Šestaka, Kanarinci su samo deset minuta kasnije preko Emrea izjednačili rezultat, koji je bio aktuelan sve do 50. minuta, kada je Raul Meireleš preokrenuo rezultat. Dirk Kajt je povisio rezultat u 75. minutu, da bi konačnih 4:1 postavio Musa Sou u samom finišu susreta.

Treba naglasiti da je posle dužeg vremena i bivši reprezentativac Srbije Miloš Krasić bio u protokolu za meč, ali nije ulazio u igru.

Fener je ovim trijumfom sustigao Bešiktaš na tabeli, i sada oba tima imaju po 43 boda, dok je Bursa nastavila crnu seriju protiv Fenera, koji nije dobila u poslednjih osam susreta.