"Ramos"

Herta vraća Verder na ivicu ambisa (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 13.12.13. | 22:40

Berlinci preokrenuli rezultat i pobedili tim iz Bremena - 3:2

RamosVatromet golova u Berlinu! Herta je na otvaranju 16. kola Bundeslige pobedila Verder sa 3:2 i polako ih vraća na ivicu ambisa. Prvo poluvreme se igralo za dušu navijača, pošto su se mreže tresle čak četiri puta. Gosti su prvi došli u vođstvo preko Petersona u 15. minutu, a onda je vrlo brzo usledio preokret zahvaljujući Ramosu koji je postigao dva gola u kratkom vremenskom intervalu. Na odmor se, ipak, otišlo egal, jer je Hunt u 32. minutu uspeo da izjednači.

U nastavku meča, posle svega tri minuta, Roni je uspeo ponovo da natera golmana Volfa na kapitulaciju i tako, kako se ispostavilo, postavio konačan rezultat.

Berlinci su vezali i drugu pobedu, dok je tim iz Bremena opet razočarao. Ovo je bio njihov četvrti poraz na poslednjih pet utakmica. Reprezentativca Srbije Aleksandra Ignjovskog nije bilo ni na klupi gostujućeg tima…