"Igrači Hetafea"

Hetafe prvi put u 2015. slavio u Primeri: Kastro umalo tragičar, Sarabija je spasilac, Radoja skrivio penal! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 26.01.15. | 22:52

Vezista domaćina prvo asistirao, potom i zatresao mrežu...

Igrači Hetafea

Poslednji put fudbaleri Hetafea osetili su slast pobede pre skoro tri meseca, odnosno početkom novembra! Seriju od devet utakmica bez uspeha tim iz predgrađa Madrida prekinuo je u najboljem momentu, u susretu sa Seltom, čime je pobegao daleko od opasne zone i uplovio u vode zlatne sredine - 2:1.

Doduše, domaćini su dobro oznojili dresove kako bi srušili ekipu iz Viga, koja je imala bod u rukama, ali je odbrana poklekla pet minuta pre kraja utakmice.

No, prvi do vođstva stigli su gosti, u 15. minutu utakmice, kada je Čarls odlično iskoristio asistenciju Nolita i majstorski zavrnuo loptu i savladao golmana Alvareza.

Samo nekoliko trenutaka kasnije domaćin je gotovo identičan način stigao do izjednačenja! Strelac je bio Vaskez, na asistenciju Sarabije.

U nastavku utakmice viđeno je dosta varnica, ali izostao je završni dodir kako bi se rasplamsala vatra. U 78. minutu Dijego Kastro promašio je penal posle greške Nemanje Radoje, koji je igrao rukom u svom šesnaestercu, ali spas u poslednji čas doneo je Sarabija, koji je apsolutno zasluženo poneo titulu heroja utakmice.