""
""

Hrabri Rajo pokazao snagu u okršaju posrnulih Madriđana (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 01.04.16. | 23:25

Fudbaleri Rajo Valjekana napravili su veliki korak opstanku u Primeri, pošto su na svom terenu savladali gradskog rivala Hetafe sa 2:0 u derbiju začelja u okviru 31. kola španske Primere.

Navijači tima iz madridskog predgrađa Valjekas na trijumf su čekali od 6. februara, a od tada je prošlo osam utakmica.

I konačno su dočekali tri boda kada je to bilo možda i najpotrebnije. Ovo je inače treći put zaredom da Rajo dobija Hetafe na svom terenu. Sada ekipa iz Valjekasa ima tri boda više o Hetafe koji je u zoni ispadanja.

Domaćin je poveo u 15. minutu, kada se Havi Gera najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru posle kornera.
Konačan rezultat postavio je Miku, posle asistencije Pabla Ernandeza u 71. minutu.

Hetafe je nastavio crni niz, jer mu je ovo bila 11. utakmica zaredom bez pobede u španskom prvenstvu.