"Kristijan Alvarez"

I dalje veran Espanjolu? Golman Raja nokautirao svog kapitena i pogurao protivnika do pobede (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 20.12.14. | 23:48

Nije bilo namerno, ali je bilo dovoljno da gosti iz Barselone odnesu bodove sa Valjekasa - 1:3

Kristijan AlvarezLepih pet sezona proveo je Kristijan Alvarez na El Pratu. Takve uspomene se ne zaboravljaju. Ali su u Argentincu osećanja prema Espanjolu toliko jaka da su mu izgleda pomutila razum. Na gostovanju kod Rajo Valjekana u susretu 16. kola Primere 29-godišnji golman je greškom kakva dolikuje tinejdžerima častio tim iz Barselone, koji je odneo pobedu sa  Valjekasu – 1:3.

Istina Lukas Vaskez je u 76. minutu odlučio pitanje pobednika, pošto je krunisao pas Serđa Garsije, strelca prvog, a potom i trećeg gola za Espanjol. Ali Garsija se možda ne bi ni upisao među strelce da nije bilo baš Alvareza, koji je u devetom minutu kao pobesneli Maks krenuo na jedno potpuno bezopasno bunarenje protivnika, bacio kapitena Tita u nokdaun, a potom ispustio loptu pravo na nogu protivničkog napadača.

Leo Baptistao je anulirao rano vođstvo Espanjola, ali domaći nisu izdržali do kraja – treći uzastopni poraz Raja u Primeri.