""
""

Jesu iz Rima, ali ne igraju kao Roma: Lacio pao u Bergamu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 20.10.13. | 14:41

German Denis pogotkom u 84. minutu srušio Rimljane u Bergamu i doveo svoju ekipu na visoku sedmu poziciju – 2:1

Lacio definitivno nema ekipu, ali ni igru za visoke domete u ovoj sezoni. Rimljani su u Bergamu na stadionu Atleti Azuri poraženi od odlične Atalante, koja je do pobede došla u 84. minutu preko sjajnog Germana Denisa.

Domaćin je u ovom meču imao više od igre. Gosti su prvi put poklekli nakon velikog pritiska Atalante u finišu prvog poluvremena. Federiko Marketi u 42. minutu nije imao rešenje za sjajan udarac Luke Ćigarinija sa nekih dvadesetak metara, pa se na odmor otišlo zasluženim vođstvom Neroazura.

Lacio je imao spreman odgovor na startu drugog dela igre. Senad Lulić je sjajno uposlio Brajana Pereu, a mladi kolumbijski igrač matirao Konsiljija.

Lacijali su u poslednjih pola sata pokušali da dođu do sva tri boda, ali je onda usledila kazna. Ubojiti German Denis matirao je Rimljane svojim četvrtim golom u sezoni.