"Vučinić"
"Vučinić"

Juve gazda i u Bolonji, majstorija Vučinića (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.03.13. | 22:59

Aktuelni šampion slomio otpor domaćina u drugom poluvremenu i pobedom od 2:0 napravio korak dalje ka još jednom Skudetu

Vučinić

Pobedom u Bolonji rezultatom 2:0 Juventus je još jednom pokazao da je suvereni vladar Serije A. Nadali su se u taboru Biolonje da, posle pobede nad Interom u prošlom kolu, mogu da pomrse račune još jednom velikanu. Međutim, Stara dama je pokazala zašto su prvi na tabeli i sa 20. pobedom u sezoni su odmakli Napoliju čak 12 bodova. Doduše Napolitanci imaju meč manje. Posle tvrdog prvog poluvremena mreže su mirovale, ali su crno-beli iz Torina u nastavku zasluženo tresli mrežu Kurćija. Crnogorski reprezentativac Mirko Vučinić doveo je svoj tim u vođstvo sjajnim golom u 62. minutu, na asistenciju Markizija. Samo 12 minuta kasnije Crnogorac se revanširao Italijanu i spojio ga sa loptom koji je Markizio sproveo u mrežu Bolonje. Juve je do kraja meča imao još par prilika, ali je na kraju ostalo zasluženih 2:0 za lidera na tabeli. Bolonja je ostala 10. sa 35 bodova.