Kakav dan za Hajdukovog golmana - jutros naslovna strane Marke, večeras gol u 96. minutu za pobedu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 10.03.18. | 19:27

Pa nije Real slučajno zagrizao...

Kakav dan za Karla Leticu (21)! Jutros je njegova ogromna slika osvanula na naslovnoj strani Marke, uz naslov da ga prati Real Madrid, a evo desetak sati kasnije mladi čuvar mreže Hajduka postao je vest broj jedan i u svom Splitu! On je, naime, na večerašnjem prvenstvenom meču protiv Istre postigao gol za pobedu svog tima od 3:2.

Igrao se šesti minut sudijske nadoknade kada je Hajduk imao svoj poslednji napad, Letica je otišao u protivnički šesnaesterac kako bi sa svojih dva i kusur metara napravio pometnju, ali on me samo da je zbunio protivničke defanzivce, već je uspeo da postigne gol glavom?! Sjajno se ovaj momak snašao u gužvi, napravio takozvanu "lastu" i Poljud je bio u ekstazi.

Šta mislte, ko je večeras glavna faca na Rivi?