"Baš se raspucao "

Kakav meč Marka Lomića! Dva gola za pobedu nad Krasnodarom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 02.11.14. | 16:43

Bivši igrač Partizana sa dva gola obeležio utakmicu u Saransku, a Mordovija sada bliža zlatnoj sredini tabele

Baš se raspucao

Bivši fudbaler Partizana Marko Lomić odigrao je sjajnu partiju za Mordoviju i postigao oba gola u pobedi na svom terenu protiv Krasnodara (2:1) u meču 12. kola Premijer lige Rusije.

Srpskom levom beku to su bili prvi pogoci u dresu ekipe iz Saranska u koju je stigao letos, nakon što je prethodno sa Partizanom prošao jedan deo priprema, a potom odlučio da se vrati u Rusiju.

Krasnodar je u 38. minutu poveo preko Žoazinja, a u nastavku utakmice usledio je mini-šou Lomića.

Prvo je u 56. minutu pogodio iz penala za izjednačenje, a važan trijumf doneo je u 77. minutu i bez dileme izborio se za epitet igrača utakmice, a možda i kola.

Mordovija je ovom pobedom pobegla od opasne zone na tabeli i sada diše malo lakše sa četiri boda više od Amkara i Urala kojima baš "gori" pod nogama.