""
""

Katalonci utišali Rosaledu, Malaga će se boriti za opstanak... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 25.03.14. | 22:07

Espanjol uzeo tri boda u Andalziji i zadao veliku glavobolju ekipi Bernda Šustera – 1:2

Espanjol je preskočio teško gostovanje u Andaluziji, uzeo meru domaćoj Malagi na Rosaledi i sebi obezbedio miran finiš sezone – 1:2 (1:1)

Katalonci su večeras zagorčali život ekipi Bernda Šustera, koju u finišu sezone po svemu sudeći očekuje žestoka borba za opstanak u Primeri.

Da se domaćem timu ne piše dobro u ovom meču bilo je jasno još u 33. minutu, kada je mrežu Kabaljera zatresao Serhio Garsija.

Ipak, uprkos šokantom vođstvu Espanjola, domaćin je uspeo brzo da se trgne i praktično već u sledećem napadu dođe do izjednačenja preko Pabla Pereza.

Nastavak meča prošao je u prilično mirnoj i opreznoj igri sa obe strane, a tako je bilo sve do 76. minuta kada je Pici, na asistenciju Garsije postavio konačan rezultat.

Posao Malagi da dođe makar do boda zakomplikovao je Perez, koji je samo dva minuta kasnije dobio drugi žuti karton i ostavio svoj tim na cedilu.