""
""

Kiša golova u Asturiji i velika pobeda Eibara! Leon, Luna i Adrijan za 19 minuta (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 15.01.17. | 20:25

Osasuna i Granada na ravne časti - 1:1

Fudbaleri Eibara prekinuli su seriju neuspeha u španskom prvenstvu i čini se da se vraćaju u formu s početka sezone, kada su bili najprijatnije iznenađenje lige! Eibar je na gostovanju Hihonu u Asturiji slavili sa 3:2 u utakmici sa kišom golova, a gostima je bilo dovoljno tek 19 minuta efektivne igre kako bi razbio protivnika.

Sve je počelo već u 4. minutu, kada je Adrijan bio precizan sa bele tačke. Ali, samo pet minuta kasnije Karmona je vratio stvari na svoje, no ni 1:1 nije bio dugo aktuelan rezultat.

Jer, usledio je period kada je Eibar u manje od 120 sekundi postigli još dva gola i praktično već tada rešili pitanje pobednika. Prvo je Pedro Leon bio precizan, da bi onda i Antonio Luna pogodio za 3:1 u 23. minutu.

Uspeo je domaćin da se vrati u život u 58. minutu i unese tračak neizvesnosti, pošto je Kases bio na pravom mestu u pravom trenutku. Ali, umesto nastavka goleade, usledio je miran finiš utakmice, gde su mreže ostale mirne.

U malom derbiju začelja tabele Granada i Osasuna uzeli su po bod, a rezultat je bio 1:1. Gosti su poveli preko Rijere u 12. minutu, da bi sredinom drugog poluvremena Kravets zatresao mrežu i obezbedio bod Granadi.