Klope, gledaš li ti ovo? Borusija je jaka i ekstremno brza! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 20.03.16. | 19:32

Dortmund bez većih problema slavio na gostovanju Augzburgu – 3:1

Jirgene, kako reaguješ kada pogledaš svoj bivši dom? Borusija iz Dortmunda je lagano prošla kroz Augzbrug poslavši nedvosmislenu poruku Liverpulu i nekadašnjem treneru: „Spremni smo, da vas izbacio iz Evrope i još više vam uporpastimo sezonu“.

Borusija definitivno deluje kao jako, jako ozbiljan tim. Ništa novo kada se povede reč o Milionerima, ali ekipa Tomasa Tuhela počela je da se dokazuje iz sedmice u sedmicu. Prilično lako su eliminisali Totenhem, a danas su još lakše pobedili rivala Partizana iz Liga Evrope – 3:1.

Nespokoj u redove Dortmunda nije uneo ni gol Augzburga u ranoj fazi meča. Jednostavno, Borusija je insistirala na svojim kvalitetima i brzom transformacijom došao do željenog rezulata. Gosti su uspeli da izbegnu deficit na poluvremenu golom Mihtarijana u 45.minutu.

Lopta je tokom akcije Dortmunda išla kao po koncu, brzom razmenom pasova izbačena je odbrana Augsburga... Jermenskom reprezentativcu ostao je lakši deo posla.

Drugo poluvreme, a na terenu-jedan tim. Dortmund. Kada su se razigrali Kastro i Ramos domaćinu nije ostalo ništa drugo nego da podigne ruke u znak predaje. Dortmund je stigao do četvrte uzastopne pobede uz fantastičnu gol razliku 10:2