"Janik Fereira Karasko"

Kneževi su ponovo članovi visokog društva (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 20.12.14. | 22:01

Superizmena Johan Odel doneo pobedu Kanarincima

Janik Fereira KaraskoPosle prodaje Hamese Rodrigeza i selidbe Radamela Falkaa mladi tim Monaka se prolično mučio u prvenstvu, ali su Kneževi uspeli da se vrate na noge i serijom pobeda se vraćaju tamo gde im je po talentu i mesto – na vrh. A Mec je poslednja žrtva u nizu – 0:1.

Janik Fereira Karasko je tek u finišu uspeo da donese tri boda svojoj ekipi i to posle kontre i asistencije Lasine Traorea. To je drugi minimalac u nizu za Monako, a tim Leonarda Žardima je sada na samo šest bodova od Pari Sen Žermena.

Nant je uz dosta muke uspeo da pobedi Lorijan i to zahvaljujući Johanu Odelu, pošto se igrač Kanarinaca pokazao kao superizmena. Minut po njegovom ulasku na teren Lorijan je izjednačio, ali je Odel šest minuta kasnije postigao gol i zahvalio se treneru na ukazanom poverenju.

Rems je uspeo da odnese sva tri boda sa gostovanja Renu, iako je domaća ekipa vodila na poluvremenu, ali su gosti u drugom delu meča postigli tri gola i u potpunosti preokrenuli utakmicu – 1:3.

Kaen i Bastilja, odnosno Tuluz i Gengam su podelili bodove pošto su se njihovi mečevi završili identičnim rezultatom – 1:1.

LIGA 1 - 19. KOLO

Lans - Nica 2:0 (1:0)