""
""

Konačno, Slepi miševi! Bakali pogodio posle 13 meseci! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | uto. 29.11.16. | 22:11

Zvuči neverovatno, ali talentovani fudbaler, oko koga su se otimali svi najveći evropski klubovi na leto 2015. godine, poslednji gol u dresu Valensije postigao je u 31. oktobra 2015. godine protiv Levantea - 1:3

Crna serija je konačno prekinuta! Valensija je slavila prvi put nakon mesec i po dana i prekinula niz od pet uzastopnih mečeva bez pobede. Slepi miševi su nadigrali Leganes u prvom meču 1/16 finala Kupa kralja, pa će u revanšu na Mestalji 21. decembra imati više nego značajnu prednost - 1:3 (0:2).

Ćezare Prandeli je u ovom meču izveo kombinovan sastav, ali dovoljno motivisan i kvalitetan da gosti pola posla obave već u do sredine prvog poluvremena. Strelac prvog gola bio je Munir u trećem minutu, dok je prednost gostiju u 25. minutu duplirao Alvaro Medran.

Da neće ići baš sve onako kako je smislio italijanski trenen pobrinuo se Darvin Mačis, koji je smanjio prednost Valensije na isteku časa igre, a neizvesnost je trajala do 91. minuta, kada je Zakarija Bakali postavio konačan rezultat posle odličnog kontranapada i sjajne realizacije.

Zvuči neverovatno, ali talentovani fudbaler, oko koga su se otimali svi najveći evropski klubovi na leto 2015. godine, poslednji gol u dresu Valensije postigao je u 31. oktobra 2015. godine protiv Levantea.