Krasnodar je u evropskoj formi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 27.04.17. | 18:30

Strelci su bili Smolov i Vanderson - 0:2

Krasnodar je u evropskoj formi!

Taj klub došao je do treće uzastopne pobede u ruskom šampionatu, a ovoga puta stradao je Amkar rezultatom 0:2 (0:0). Strelci su bili Smolov i Vanderson.

Videla se razlika u kvalitetu, Krasnodar je bio daleko moćnija ekipa kada je tehnička potkovanost u pitanju i samo se čekalo kada će odbrana Amkara da poklekne.

To se dogodilo u drugom poluvremenu kada su gosti posle sjajne akcije došli do gola domaćina, a Smolov je uspeo lepo da realizuje šansu u kojoj se našao u 63. minutu.

Dvanaest minuta kasnije pogodio je Vanderson koji je lepim šutem sa distance matirao golmana Komiča.

Ovom pobedom Krasnodar se drži na četvrtom mestu sa 44 osvojena boda. Iza je Rostov sa 39 bodova na kontu. Zenit je treći sa 49.