"Radović i Broz"

LE (J, K, L): Majstor Radović rešeta dalje, Steaua unakazila Dance, a PAOK Dinamo Minsk (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 18.09.14. | 22:59

Fjorentina sigurna na svom terenu, kao i Dinamo Kijev u gostima... Trabzon u poslednjoj sekundi došao do tri boda...

Radović i Broz

Šta bi Legija bez Miroslava Radovića?! Varšavski klub trijumfalno je započeo još jednu kampanju u Ligi Evrope, pošto je na svom stadionu bio bolji od Lokerena minimalnim rezultatom - 1:0.

Jedini pogodak na meču viđen je u 58. minutu, kada je "pukla" kontra, a Kučaržik nesebično uposlio srpskog internacionalca, koji je još jednom bio heroj svoje Legije i odveo je na prvu poziciju na tabeli grupe L.

Za razliku od Varšave, gde je viđen samo jedan gol, publika u Bukureštu imala je priliku da uživa u rapsodiji Steaue i kolektivnom rasturanju Olborga. Danci će kući krenuti pognute glave i povijena repa, sa čak šest komada u mreži - 6:0!

Interesantno, prvo poluvreme ovog susreta završeno je bez golova, a od 51. minuta viđena je kanonada mreže Olborga. Seriju je otvorio Sanmartean, a njega su pratili Rusesku sa dva (59, 73), odnosno Keseru sa tri pogotka i to u periodu od svega 11 minuta (61, 65, 72).

Prilično sigurnu igru i pobedu ostvarila je i Fjorentina, koja je bez većih muka savladala Gengan sa 3:0.

Viola je povela u 34. minutu preko Huana Vargasa, posle odličnog proigravanja Jasmina Kurtića.

Tim Vinćenca Montele duplirao je prednost u 67. minutu preko Kvadrada, da bi Bernardeski u poslednjim momentima postavio konačni rezultat meča, a svoju prvu asistenciju ubeležio je i desni bek Mika Ričards.