"Ibrahimović"

LIGA 1: PSŽ razbio Tuluz, Ibra se igrao po terenu, Mura dvostruki asistent! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 01.02.13. | 22:25

Sveci u premijernom meču 23. kola Lige 1 potpuno demolirali Tuluz Pavla Ninkova, meč obeležili supertalentovani Brazilac i prvenci defanzivaca Van der Vila i Sakoa, dok se Ibrakadabra igrao po terenu i postigao 20. gol u ligi

Ibrahimović

Fudbaleri Pari Sen Žermena razbili su Tuluz sa 4:0 (2:0) u premijernom meču 23. kola Lige 1. Golove za Svece postigli su Havijer Pastore u 4, Zlatan Ibrahimović u 36. minutu, uz asistenciju kod četvrtog gola, odnosno prvenca koji je postigao Gregori van der Vil u 73. minutu, dok je treći pogodak na meču postigao Mamadu Sako u 70. minutu, kome je to takođe bio prvenac u dresu Parižana.

Treba napomenuti da je dvostruki asistent na meču, kod drugog i trećeg gola, bio supertalentovani Brazilac Lukaš Mura, koji je u januaru stigao iz Sao Paola za 45 miliona evra, i tako počeo polako da se isplaćuje treneru Karlu Anćelotiju.

Sveci se trenutno nalaze usamljeni na tabeli Lige 1 sa 48 bodova, tri više od Liona, koji igra u nedelju. S druge strane, Tuluz je ostao na 10. mestu sa 31 bodom.

Bivši kapiten Crvene zvezde Pavle Ninkov u igru je ušao na početku drugog poluvremena umesto Fransoe Sirijua, i bio solidan.

LIGA 1 – 23. KOLO: