"Ibrahimović"

Lil pokazao zube Svecima, a da ne beše Baše...(VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 22.12.13. | 22:49

Crnogorski reprezentativac postigao autogol i spasao PSŽ sigurnog poraza na Parku prinčeva - 2:2

IbrahimovićDerbi na spuštanju zavese 19. kola Lige 1 opravdao je očekivanja, bilo je golova, penala, autogola i, na kraju, PSŽ i Lil su podelili po bod – 2:2.

Sveci su dobro otvorili meč, poveli golom Ibrahimovića u 38. minutu iz slobodnog udarca, ali onda je usledio pad koncentracije i gosti stižu do izjednačenja preko Mavube samo minut pre odlaska na odmor. Domaćin se nije oporavio od tog šoka, Dinje je srušio Beriju u svom šesnaestercu, sudija je pokazao na belu tačku, a odatle je siguran bio Kalu. Izabranici Lorana Blana više nisu imali šta da čekaju, krenuli su na sve ili ništa i, kada već oni nisu uspeli da izjednače, naterali su do tada odličnog Bašu da to učini za konačnih 2:2.

Lil je igrao i za sebe i za Monako, pošto je sprečio PSŽ da im pobegne na više od sedam, odnosno pet, tako da ona sada iznosi četiri, odnosno dva boda prednosti.

Nešto ranije Lion i Milan Biševac su prokockali dva boda prednosti na gostovanju protiv Lorijana. Grenije i Gomis su sredinom prvog i početkom drugog poluvremena najavili osvajanje sigurna tri boda, ali tako nisu mislili Abubakar i Traore, koji je u drugom minutu sudijske nadoknade postavio konačnih 2:2.

LIGA 1 - 19. KOLO

Monako - Valensijan 1:2 (0:1)