Magija Kondogbije: Karpi video šta ga čeka u Seriji A (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 15.07.15. | 20:49

Tim Roberta Mančinija savladao novajliju u eliti sa 4:2

Radost fudbalera Intera

Inter je slavio i u drugoj prijateljskoj utakmici na pripremama za novu sezonu. Nakon Štutgarter Kikersa, ekipa Roberta Mančinija savladala je novog člana Serije A Karpi sa 4:2 (3:1), a meč će ostati upamćen i po prvom startu Žofrija Kondogbije, skupo plaćenog pojačanja iz Monaka, koji je letos stigao u Milano za 35.000.000 evra.

Francuz je imao nekoliko dobrih poteza, posebno driblinga, kojima je pokazao da će biti veliko pojačanje za posrnulog giganta, koji ove sezone ima ogromne ambicije.

Kada je reč o samom meču, Inter je u prvom poluvremenu postigao tri gola, precizni su bili Palasio u 4, Ikardi u 24 i Hernaneš iz slobodnjaka u 33, dok je gol za Karpi postigao Lasanja u 22. minutu. U nastavku su treneri promešali karte, a precizni su bili još Longo u 46. za Inter i Matos u 69. minutu za konačnih 4:2.

Inter je na ovom meč unastupio u formaciji 4-2-3-1 u sastavu: Handanovič, Dambrozio, Ranokija, Huan Hesus, Dimarko, Brozović, Kovačić, Kondogbija, Hernaneš, Palasio, Ikardi. U drugom poluvremnu na terenu su se našli: Radu, Montoja, Andreoli, Popa, Santon, Nagatomo, Gukuri, Taider, Delgado, Baldini, Longo.

(FOTO: printskrin You Tube)