""
""

Malo dva gola prednosti i igrač više: Sosijedad samo do boda u Madridu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.01.14. | 14:00

Baskijci vodili sa 2:0, Hetafe na početku drugog poluvremena stigao do izjednačenja, a onda ostao bez Borhe, ali je uspeo da sačuva jedan bod – 2:2

Sosijedadu nisu bila dovoljna ni dva gola prednosti, ali ni igrač više gotovo pola sata, da uzme sva tri boda u Madridu protiv posrnulog Hetafea – 2:2 (1:2).

Ekipa iz Baskije imala je odličnu priliku da osvoji sva tri boda na Alfonso Perezu, vodila već u 16. minutu sa 2:0 golovima Agirečea, ali je na kraju osvojila samo jedan bod.

Ćiprijan Marika je u 28. minutu smanjio rezultat, dok je Pedro leon na startu drugog dela doneo izjednačenje svom timu.

U 61. minutu domaći su ostali bez Borhe, koji je dobio drugi žuti karton, ali je uspeo da sačuva nerešen rezultat i konačno prekine seriju od pet uzastopnih poraza.