Fudbaleri Mladosti

Mladosti drugi kup, Grblju Liga Evrope

Vreme čitanja: 1min | sre. 30.05.18. | 23:45

Drugoligaš Igalo nije mogao do senzacije u finalu

Fudbaleri Mladosti iz Podgorice novi su osvajači Kupa Crne Gore. Puleni trenera Aleksandra Miljenovića su u finalnom meču pod Goricom porazili drugoligaša Igalo sa 2:0 (0:0).

Autsajderi su se u prvom delu meča dobro držali i na odmor se otišlo nerešenim rezultatom bez golova. Podgoričani su u nastavku krenuli mnogo agresivnije i u 54. minutu su došli do prednosti, a strelac je bio Admir Adrović.

Samo tri minuta kasnije ponovo je Adrović bio u centru pažnje, ovaj put nakon proigravanja od strane Petrovića, sjajni napadač Mladosti je po drugi put zatresao mrežu nemoćnog golmana Igala Bjelice i postavio konačan rezultat.

Ekipi Mladosti je ovo drugi trofej Kupa u istoriji kluba, a kako je preko Prve lige već obezbedila plasman u Ligu Evrope i Grbalj iz Radanovića će dobiti šansu da se naredne sezone okuša na međunarodnoj sceni.