"Monpelje"

Monpelje se konačno osladio na strani

Vreme čitanja: 1min | sub. 18.01.14. | 22:26

Bastija pobedila Bordo, a Krasić igrao do 51. minuta

MonpeljePodatak za nevericu – Monpelje je konačno ostvario pobedu na strani. Plavo-narandžasti su prekinuli post na gostovanjima tek u 21. kolu Lige 1 za beg sa ivice ambisa, a ceh je platio Sošo – 2:0. Golovi su padali u pravo vreme, sredinom prvog i drugog poluvremena, kada su precizni bili Munije i Tjene. Naravno, posao je bio olakšan, jer su domaćini igrali sa igračem manje od 35. minutu, pošto je Sinkala zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Bastija je ostvarila vredan trijumf protiv Bordoa – 1:0. Adama Ba je u 42. minutu postigao pobedonosni gol, a Miloš Krasić je igrao samo do 51. minuta, kada je mesto na terenu ustupio Kazriju.

Nica je zakucala Ajačio za dno Lige 1, a Nemanje Pejčinovića nije bilo ni u protokolu.

LIGA 1 – 21. kolo:

Sent Etjen – Lil 2:0 (0:0)