"navijači CSKA"

Mordovija zvana tragedija: Bingo Moskovljana - CSKA je ponovo prvi! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.04.16. | 14:21

Armejci lako do bodova u 23. kolu Premijer lige

navijači CSKAPoklonu se u zube ne gleda, pa se CSKA ljubazno zahvalio Rostovu na ispuštenim bodovima na gostovanju kod Anžija i u 23. kolu ruskog prvenstva preuzeo lidersku poziciju deklasiravši nedoraslu Mordoviju sa 7:1 u meču koji je jasno pokazao da tim iz Saranska nije za prvoligaško društvo.

Istina, nije imao ni sreće pa je  Igor Šitov već u trećem minutu prokrčio domaćinu put do pobede, da bi posle pogotka Romana Jeremenka to i definitivno postalo jasno. Pravi sunovrat Mordovije, međutim, usledio je u razmaku od 23. do 27. minuta kada je CSKA sa tri gola protivniku iščupao srce iz grudi, bacio ga na teren i zgazio. Surovo ga zgazio.

U nastavku je i vojni klub pokazao milosrđe i dozvolio gostima makar da postignu utešni gol, pre no što im je smestio još dve lopte u mrežu, tek da se zna ko je ko i da slučajno u Mordoviji ne pomisle da je ovako visok poraz nezaslužen. Prevarili su se već posle onih 4:6 na domaćem terenu protiv istog rivala.