""

Muk na Madrigalu, Eibar okrenuo! Pričaće se i o suđenju! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 01.04.17. | 14:46

Viljareal vodio, ali su gosti odličnom igrom u nastavku došli do tri boda – 3:2

Viljarealu izmiče Evropa. Žuta Podmornica je izgubila ono što nije smela. Na Madrigalu je i dalje muk, jer je Eibar posle preokreta stigao do tri boda – 3:2.

Bilo je svega u duelu Viljareala i Eibara. Nije nedostajalo oštrih startova, verbalinh duela, dugo će se pričati i o arbitraži Danijela Okona koji je pri rezultatu 1:1 mogao i morao da dosudi penal za domaćina. Nije to uradio, iako je Remis rukom zaustavio centaršut.

Ipak, samo su krivi domaći igrači zbog činjenice da su upisali drugi prvenstveni poraz. Imali su vođstvo još od 18.minuta kada je Soriano pogodio mrežu gostiju. Međutim, izgubili su bitku sa Eibarom i strpljenjem. Posebno posle izjednačenja sa penala u režiji Pedra Leona.

Svim silama su krenuli napred igrači Viljareala i to im se osvetilo. Bezglavno su napadali, i ostavili mnogo prostora Eibaru. Već u 54.minutu Kike je odlično reagovao i bližom nogom sproveo centrašut sa desne strane u mrežu...

Bio je to početak Viljarealovg kraja. Mnogo tehničkih grešaka su napravili domaći igrači. Baš jednu takvu je napravio Dos Santos, dozvolio Inui da mu oduzme loptu i elegantno postigne treći pogodak za Eibar.

Sve što su domaći uspeli da urade do kraja je počasni pogodak Soriana u 89.minutu.