""
""

Muk u Sent Etjenu: Seve u 91. minutu doneo bod Bordou! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 15.08.15. | 19:07

Desetka gostiju sjajnim udarcem iz slobodnog udarca u poslednjim trenucima meča srpečila slavlje ekipe Kristofa Galtjea - 1:1

Fantastični ofanzivni vezista Bordoa Anri Seve srpečio je prvo slavlje Sent Etjena u novoj sezoni i svojoj ekipi doneo prvi bod u Ligi 1 - 1:1 (0:0). On je u prvom minutu nadoknade na sjajan način izveo slobodan udarac i doneo veliko slavlje svojim navijačima, koji su prošle nedelje doživeli šok na svom terenu neočekivanim porazom od Remsa.

Veći deo meča protekao je u pravom nadmudrivanju dva tima, velikim brojem snažnih duela i prekida, a sve to prekinuto je u 58. minutu, kada je domaćin posle sjajne akcije došao u vođstvo golom Romena Amume. Krilni vezista Sent Etjena je odlično reagovao nakon dodavanja Fabijana Lemonija i udarcem iz prve rutinski savladao Žeroma Prijoa.

Gosti nisu odustajali, uspeli su u samom finišu da stegnu obruč oko gola rivala, koji je nesmotreno skrivio prekršaj praktično na ivici kaznenog prostora, pa Seveu nije bilo tešeko da zatrese mrežu S Stefana Rufijea.

Sent Etjen i Bordo će šansu za osvajanje tri boda morati da potraže narednog vikenda. Stent Etjen gostuje Lorijanu, dok Bordo ide na noge Lilu.